in

Antalya’da Esnafın Baktığı Kedinin Gözlerine Naylon Yakıp Damlattılar

Antalya’da, kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce mezarlıkta kedinin gözlerine ve ağzına yakılan naylon damlatıldı.

Kent merkezindeki Andızlı Mezarlığı’nda gezinen kedinin bakımını, çevre esnafı üstlendi. Esnaf, iki gündür kediyi göremeyince mezarlıkta hayvanı aramaya çıktı. Esnaf kısa süreli aramanın ardından kediyi, gözleri, ağzı ve vücudunun çeşitli yerleri yakılmış halde buldu. Kedi için esnaf Büyükşehir Belediyesine haber verdi. Gelen ekipler tarafından hayvan ambulansıyla barınağa götürülen kedide ağır derece yanık tespit edildi. Burada tedaviye alınan kedi için hayvanseverler de harekete geçti.

Antalyada Esnafın Baktığı Kedinin Gözlerine Naylon Yakıp Damlattılaröç 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Antalya Candostları Koruma Derneği Başkanı Arife Yanık, kedinin durumunun ağır olduğunu belirterek, enfeksiyon kapmaması için özel kliniğe götürmek üzere barınağa başvurduklarını söyledi. Arife Yanık, kediyi, iyileşmesinin ardından sahiplendirmeye çalışacaklarını anlattı, hayvana bu işkenceyi yapanların yakalanması için çağrıda bulundu. Arife Yanık, “Naylon yakılıp ondan sonra kedinin gözleri ve ağzı başta olmak üzer vücuduna damlatılmış. Tam anlamıyla işkenceyapılmış” dedi.

Mezarlıklardaki güvenliğinin artırılmasını isteyen Arife Yanık, “Mezarlıklarda güvenlik kameraları bulundurulsa kimse böyle bir şey yapmaya cesaret edemez. Belediyemizi bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Aileler ruh hastası üretmesin. Pislikler çocuk yapmasın. Bıktık artık biz dıuymaktan görmekten çok acı çekiyoruz. O mazlumlar bunları yaşıyor.

    Devlet yetkililerine Aileden Sorumlu Bakanlara sesleniyorum. Bu korkunç olaylar artık son bulsun. Aileleri eğitin. Evlenmeden önce çiftleri eğitin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mahsur Kalan 10 Köpek Botla Kurtarıldıöç

Mahsur Kalan 10 Köpek Botla Kurtarıldı

Yazın Çalıştırılan Eşekler Kışın Ölüme Terk Ediliyoröç

Yazın Çalıştırılan Eşekler, Kışın Ölüme Terk Ediliyor