in

Antalya’da Bulunan Kesilmiş Kedi Kafası ve Bacaklarıyla İlgili Bir Kişi Gözaltına Alındı

Antalya’da kesilmiş kedi kafası ve bacakları bulunması üzerine inceleme yapan polis kamera kaydında gözüken bir kadını gözaltına aldı.

Geçtiğimiz günlerde Antalya‘nın Muratpaşa ilçesi Haşimişcan Mahallesi’nde meydana gelen olayda, çöp atmak için dükkanından konteynere giden Caner Tuğ, yol kenarında henüz 2-3 aylık olduğu tahmin edilen kedi yavrusunun kesilmiş kafası ve bacağı bulmuştu.

Antalayada Bir Yavru Kedinin Kesilmiş Kafası ve Bacakları Bulunduöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Polisin incelediği kamera kayıtlarında spor giyimli genç bir kadının kedinin kafasının ve bacaklarının bulunduğu yere elinde poşetle geldiği ve bir şeyler bıraktığı görülüyordu.

Antalya'da Bulunan Kesilmiş Kedi Kafası ve Bacaklarıyla İlgili Bir Kişi Gözaltına Alındı

Bugün, görüntülerdeki genç kadın Yeni Kapı karakolunda gözaltına alındı. İddiaları reddeden kadın hayvannsever olduğunu ve oraya besleme yapmak için gittiğini söyledi. Şahit olarak hayvansever bir arkadaşını gösteren kadın çıkıştı basın mensuplarına açıklama yaptı. Kamera kayıtlarında 10 Eylül günü gece saat 03:30’de elinde poşetle sokağa girdiği görülen kadın açıklamasında, gece işten çıktıktan sonra hayvanları beslemek için orada olduğunu elindeki poşette de mama olduğunu iddia etti. Bir üst sokakta oturduğunu ve besleme yaptığını iddia eden kadına bir arkadaşı şahitlik yaptı.

Parçalanmış kediyi görüp görmediği sorulan kadın “Başında büyük kediler vardı, onların parçaladığını düşündüm” dedi. Konuyu takip eden Antalya Can dost Derneği, kadının hayavansever olduğunu iddia etmesi üzerine geçmiş kayıtların izleneceğini söyledi

Konuyla ilgili bir önceki haber için:

Antalya’da Bir Yavru Kedinin Kesilmiş Kafası ve Bacakları Bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kasırgada Evcil Hayvnlarını Bırakanlar Sizi bulacağız ve Cezalandıracağızöç

“Kasırgada Evcil Hayvanlarını Bırakanlar, Sizi bulacağız ve Cezalandıracağız”

cute face great dane pics 758x426

Özellikle Büyük Köpeklerde Görülen Mide Torsiyonu Çok Tehlikeli