in

Antalya’da 40 Köpeği Zehirlediler

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde 40 köpek zehirlenerek öldürüldü.

one-cıkan-katletme

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İddiaya göre, Korkuteli ilçe merkezinde birçok sokakta ağaç altlarına zehirli tavuk eti bırakıldı. Bu etten yiyen 40 kadar köpek hayatını kaybetti. Olay, sokakta köpeğini gezdiren Rabiye Küçük isimli kadının, “Thor“ isimli köpeğinin zehirli yiyecekleri yemesinin ardından ölmesiyle ortaya çıktı. Sokaktaki ve evcil hayvanların öldürülmesiyle ilgili Korkuteli Cumhuriyet Savcılığı tahkikat başlattı.

Duruma tepki gösteren hayvansever Burhan Uysal, “Korkuteli ilçe merkezinde köpeklerin hepsi değişik günlerde zehirlenerek öldürüldü. Hepsi evcil ve cins köpekler. 100. Yıl Atatürk Stadyumunda ve parklara bırakılan zehirli etleri yemeleriyle zehirlenerek öldürüldü. Kimseyi suçlamak istemiyorum ancak yapılan vahşet. Bunu yapana insan denemez. Zehirlenen köpekler, zehri atan caniden çok daha insancıl ve yardımsever. Dileğim bu caninin bir an önce yakalanması”  dedi.

Kaş’da 5 Köpek Zehirlenerek Öldürülmüştü

Geçtiğimiz günlerde Antalya’nın Kaş ilçesinde 5 evcil köpek zehirlenerek öldürülmüştü.Şüpheli bulunan kişi Jandarma tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hakim1

HAKİM: “Militarizm Hayvanları da Öldürüyor”

one cıkan alman kopek

Bir Yolculuk Dostluğu: Olivia Sievers ve Rubio