in

Annesi Tarafından Canlı Canlı Gömülen Bebeği Kurtaran Kahraman Köpek ‘Ping Pong’

Tayland’da 15 yaşındaki annesi tarafından canlı canlı gömülen bebeğin hayatını kurtaran ‘Ping Pong’ adlı köpek kahraman ilan edildi.

Tayland’ın kuzeyinde bir köpek, iddiaya göre 15 yaşındaki annesi tarafından gömülen yeni doğmuş bebeğin hayatını kurtardı.

Erkek bebeği, hamileliğini ailesinden saklayan 15 yaşındaki annesi terk etti. Ping Pong adlı köpek, Ban Nong Kham köyündeki bir tarlada havlamaya ve toprağı eşelemeye başladı. Daha sonra sahibi, bebeğin toprağın altından çıkan bacağını gördü.

ping pong kopek 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bebek hastaneye kaldırıldı ve doktorlar, temizlenen bebeğin sağlık durumununun iyi olduğunu açıkladı. Köpeğin sahibi Usi Nisaikha, Ping Pong’un bir arabanın çarpmasının ardından, bir bacağını kullanamadığını söyledi.

ping pong kopek 2

Khaosod gazetesine konuşan Nisaikha, “Ping Pong’u bırakamadım çünkü çok sadık ve uysaldır ve tarlada ineklerimi güderken hep bana yardımcı olur. Tüm köy sever. Müthiş bir şey” dedi.

Bebeğin annesi, çocuk terk etme ve cinayete teşebbüsle suçlandı.

canlicanli gomulen bebegi kurtaran kopek

Bang Kong Post gazetesine konuşan Chum Puang Polis Karakolu’ndan memur Panuwat Puttakam, annenin ailesi ve bir psikoloğun bakımı altında olduğunu söyledi.

Annenin yaptıklarına pişman olduğunu söyleyen Putakkam ayrıca, büyükanne ve büyükbabasının bebeği büyütmeye karar verdiğini aktardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ankarakopekzehirleme

Türkiye’de Bir İlk: Öldürülen Köpekleri için Mahkemeden Ankara Büyükşehir’e Davet

parmaklilklara sikisan kopek

Mardin’de Demir Parmaklıklara Sıkışan Köpek Kurtarıldı