in

Annesi Ölen Pitbull Cinsi Köpeklere Annelik Yapıyor

Ordu’nun Ünye ilçesinde yaşayan bir çiftin, ‘Fatmagül’ adını verdikleri köpekleri, bir ay önce doğum esnasında annesi ölen ‘pitbull’ cinsi köpeğe annelik yapıyor.

İlçeye bağlı Atatürk Mahallesi’nde yaşayan Ali ve Berna Şen çifti, 5 yıl önce aile yakınlarından İngiliz setter cinsi bir köpek sahiplendi. Çiftin, Fatmagül adını verdikleri av köpeği, bir ay önce doğum sırasında annesi ölen yavru pitbull cinsi köpeğe annelik yapmaya başladı. Kendi 5 yavrusu ile birlikte yavru pitbullu emzirerek sahip çıkan köpek, annesi ölen köpeği kendi yavrularından ayırmıyor.

Annesi Olen Pitbull Cinsi Kopeklere Annelik Yapiyor

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Evlerine aldıkları ve annesiz kalan pitbull cinsi köpeğe, kendi köpekleri Fatmagül’ün huysuzlanmadan annelik yaptığını söyleyen Ali Şen, “Yavru pitbull köpeğimiz bize geldiğinde henüz 10 günlüktü ve gözleri açık değildi. Doğduğundan bu yana hiçbir şey yemediğinden dolayı çok güçsüz ve halsiz bir şekilde bize gelmişti. Beş yıl önce akrabamız tarafından bize verilen ve Fatmagül ismini verdiğimiz köpeğimizin yanına emzirmesi için bıraktığımızda huysuzluk yapmadan direkt emzirdi. Yavru pitbull cinsi köpeğimizi ise diğer yavrularından ayırmayan Fatmagül, şu an gayet mutlu ve sağlıklı olarak bizlerle yaşamaya devam ediyor” dedi.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eski Turkcede Kullanilan Ilginc Hayvan Isimleri Arastirildi

Eski Türkçe’de Kullanılan İlginç Hayvan İsimleri Araştırıldı

Okulda Gelen En Guzel Mektup4

Okuldan Eve Gelen En Güzel Mektup