in

Annelerini Kaybeden 3 Yavru Kediye Mira İsimli Köpek Sahip Çıktı

İzmir’in Derya Erdil ile birlikte yaşayan 5 yaşındaki Mira isimli köpek anneleri ölen 3 kedi yavrusunun adeta öz annesi oldu…

İzmir’in Seferihisar ilçesi yaşayan Derya Erdil’in 5 yaşındaki köpeği Mira annelerini kaybeden 3 kedi yavrusuna anne şefkati veriyor…  Annelik duygularıyla onları emziren Mira, kedi yavrularına öz anneleri gibi davranırken, kedilerin adeta öz annesi oldu.

HAYVANLARI BESLEMEDEN DÖNERKEN KARŞILAŞTI

Kendisi de köpek eğitmeni olan Derya Erdil, köpeği Mira’yı anaç olarak yetiştirdiğini ve yavrulara ilk günden itibaren sahip çıktığını söyledi. Köpek eğitmeni ve hayvan dostu Derya Erdil, Sığacık Mahallesi’nde hayvanları beslemeye gittiğinde, dönüş yolunda kedi yavrularıyla tanıştığını söyledi. Erdil, bir arkadaşı tarafından bulunan kedileri aldıktan sonra köpeği Mira’nın onlara sahip çıktığını ve annelik yaptığını belirtti. Erdil, “Sığacık’tan hayvanları beslemeden geliyordum her zamanki gibi. Dönüş yolunda arkadaşımı gördüm. Anne ‘kediyi köpekler boğdu bu yavruları ne yapacağız’ dedi. Onun köpeğinin cinsi daha değişik olduğu için kendisi alamadı. Ben alırım dedim ve aldım bu kedileri. Mira annelik yapıyor onlara” dedi.

HER GÜN EMZİRİYOR

Mira’nın yavru kedilere öz evladı gibi sahip çıktığını söyleyen Erdil, köpeğinin her gün yavru kedileri emzirdiğini belirtti. Erdil, “Ve köpeğim de şimdi annelik yapıyor onlara. Benim köpeklerim anaç yetişirler. Daha önce de 4 bebeğimiz vardı; onlar da aynı şekilde büyüdü mesela. Bu bebeklerimiz çok şanslı. Mira her gün emziriyor onları“ diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sondaj Kuyusuna Düşen Yavru Köpek Kurtarıldıöç

Sondaj Kuyusuna Düşen Yavru Köpek Kurtarıldı

sağlıkta şiddetin önlenmesi

Veteriner Hekimlerden Ortak Açıklama: Bu Kabul Edilemez!