in

Anneleri Bir Cani Tarafından Öldürülen Yavruların Duygulandıran Görüntüleri!

Şanlıurfa’da cani insanlar tarafından silahla vurularak vahşice öldürülen köpeğin yavruları annelerini kaldırmaya çalışıp sütünü emmeye devam etmesi izleyenleri duygulandırdı.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yavruları olan bir sokak köpeği kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahla vurularak vahşice öldürüldü.

KATİLİN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Kanlar içerisinde yerde uzanan köpeğin 4 yavrusu, annelerinin başından bir an olsun ayrılmadı. Acıkan minik yavrular, bir yandan annelerinin kalkması için çaba harcarken diğer yandan ise sütünü emip karınlarını duyurmaya çalıştı. O anlar ise bir vatandaş tarafından kameraya kaydedildi. Sokak hayvanını silahla vurup katlettikten sonra kayıplara karışan şahıs ya da şahısların belirlenmesi için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Allah kahretsin sizi bıktık sizden bıktık lânet olsun size cani canavarlar günah günah allahsızlar insan olmayan caniler ???????

  2. Artık ne denebilir bilmiyorum. Yapılan vicdansızlığa anlam veremiyorum. Kıyametle son bulacaksa artık kopsun kıyamet. Bu zülmedenlerin cehennem ateşleri hiç sönmez umarım. Bu dünyada hak ettikleri cezayı alamıyorlar dilerim ki şu güzelim CANLILARA ettikleri eziyetin katbekat fazlasını çekerler dilerim ki Allah onlara hiç merhamet göstermez…

  3. Onay a ne gerek var acımaszca bir cana üstelik savunmasz bir cana kıyana bu tür ceza gerekir bu mesajım size

  4. İnsanlar o kadar kotu yaratıklar ki sadece bu evrende yanliz kendilerinin yasayacaklarini saniyorlar agzi dili olmayan derdini anlatamayan bi lokma ekmeğe muhtaç su canlılardan ne istediniz Allah bunu yapanı ve boyle insanlari kahretsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kraliçe Elizabeth’in Köpek Mezarlığıöç

Kraliçe Elizabeth’in Köpek Mezarlığı

yavru köpek itfaiye ekipleri tarafından kurtaruldu

Sıkıştığı Yerden Kurtulamayan Köpeğin İmdadına Yetiştiler