in

Anne Geyik Girdiği Markette Önce Ürünlerini Kontrol Etti, Sonra Ailece Geldi

ABD’nin Colorado eyaletinde bir markete giren anne geyik, market sahibini şoke etti. Rafları gezinen geyiğin aç olduğunu tahmin ederek, geyiğe çikolata veren market sahibi, geyiği daha sonra marketten çıkardı. Aradan kısa süre geçti ve anne geyik tüm aile fertlerini toplayarak markete tekrar geldi.

ABD’nin Colorado eyaletinde bulunan bir markette sıradışı bir olay yaşandı. Sabah saatlerinde markete giren anne geyik, önce markette bulunan cips ve içecek raflarını gezdi. Geyiğin aç olabileceğini tahmin eden market sahibi, geyiğe çikolata verdikten sonra hayvanı marketten dışarı çıkardı.

colorado annegeyik market 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ARADAN GEÇEN KISA SÜRE SONRA TÜM AİLE TOPLANDI

Şaşkınlığını gizleyemeyen market sahibi Jones “Sabah saatlerinde marketi açtım ve kısa süre sonra dükkana bir geyiğin girdiğini fark ettim. Önce şoke oldum. Aç olabileceğini tahmin ettim ve çikolata uzattım. Çikolatayı keyifle yiyen geyiği daha sonra dışarı çıkardım fakat aradan kısa süre sonra kapıda anne geyiği ve diğer aile fertlerini fark ettim” dedi.

colorado annegeyik market 4

KAPIDA BEKLEDİLER

Market sahibi Jones olayın şaşkınlığıyla olayı “Önce anne geyik markete girdi. Diğer aile fertleri kapıda bekleyip benden müsade bekler gibi gözümün içine baktı. Ben olumsuz sinyali verince dükkana girmediler. Çok komik ve bir o kadar da güzel bir duyguydu bu benim için” sözleriyle anlattı.

colorado annegeyik market 5

colorado annegeyik market 7

colorado annegeyik market 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

zonguldak kopek katliami

Öğretmen Katliamı Ortaya Çıkardı: Belediye 15 Bin Lira Ceza ile Kurtuldu

barinaklarmüzikleisinsin

Şükriye Tutkun, Zerrin Özer ve Ali Güven Barınakları Müzik ile Isıtacak