in

Ankara’da Yine Köpek Katliamı

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yakılmış köpek bedeni bulundu. Olayın görgü şahidi vatandaş ise daha önce de bu bölgede yakılmış köpekleri gördüğünü ve 3 gündür arazide ateş yakıldığını söyledi.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bir arazide yakılmış köpek bedeni bulundu. Durumu fark eden vatandaşların ihbarı üzerine, olay yerine polis ekipleri ve hayvanseverler geldi. Yanan köpeği kimin neden yaktığı bilinmezken polis, olaya ilişkin inceleme başlattı. Öte yandan alevlerin arasında kalan köpeğin yanarak mı öldüğü yoksa öldükten sonra mı yakıldığı ise yapılan inceleme sonucunda belirlenecek.

Ankarada Yine Hayvan Katliami

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

”Hayvanları Yakanlara Birilerinin Ses Çıkarması Lazım”

Olayın görgü şahidi Gölbaşı Sanayi Sitesi’nde geri dönüşüm çalışanı olan Duran Turan, “Hayvan barınağından ve etraftan katlettikleri köpekleri burada bertaraf ediyorlar. Buradaki hayvanların kalıntısını götüremeyecekleri için burada yakmışlar ve burada kemikleri vardı. Burada yangın 3 gün önce başladı. 3 gündür buralarda yangın var. Şurası benim dükkanım. Hayvanları yakanlara birilerinin ses çıkarması lazım. Bu mübarek günde hayvanları bu hale getirenler şeytanından bulsun. Rabbim merhametli. 30 ile 50 köpek var burada. Ölen köpeklerin kemiklerini de götürdüler. Gündüz görünüyordu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhtarlar Istedi Lise Ogrencileri Yapti

Lise Öğrencilerinden Anlamlı Proje

Arabanin altindaki kediler

Aracın Motoruna Sıkışıp Orada Yavrulayan Kediyi Kurtardı