in

Ankara’da Vahşet: Yavru Kediyi Boynundan Çitlere Asıp Boğdular

Hayvan şiddet haberlerine maalesef her gün bir yenisi ekleniyor. Ve şiddetin boyutu giderek artıyor… Bugün Ankara’da yavru bir kedi, boynuna dolanan kablo ile canice asılarak öldürüldü!

Ankara Yenimahalle’de yavru kediye uygulanan vahşet insanlığımızdan utandırdı!  Batıkent Güvengirkent Sitesi’nde öğle saatlerinde meydana gelen olayda, site içerisinde beslenen kedilerden yavru bir kedi boynuna kablo dolanarak çitlere asılmış bir şekilde ölü bulundu.

yavrukediyeiskence

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Batıkent Güvengirkent Sitesi’nde bugün öğlen saatlerinde meydana gelen olayda, sitenin en işlek yerinde bahçe çitine asılmış bir yavru kedi bulan site sakinleri, hemen kedinin boynundan kabloyu kurtarıp yaşatmaya çalışsa da yavru kediyi, başarılı olamadı. Sonrasında polise haber veren site sakinleri bu vahşeti gerçekleştiren şahısların bir an önce bulunmasını istedi.

Site sakinlerinden Sıla Can’ın ajanimo’ya yaptığı açıklamada, “Site içerisinde baktığımız kedilerden olan yavru kediyi boynuna kabloyu defalarca dolamış ve asmışlar. Kedi malesef yağmurda çırpınarak ölmüş. Kediyi o halde görünce hemen boynundan kablolardan kurtardık ve polise haber verdik, polis hemen geldi soruşturma kaydı başlattı. Gelen polis memurları çok ilgilendiler üzüldüler ve ‘takipçisiyiz’ dediler.”

yavrukediyeiskence 2

Site içerisinde beslediği  kedilerden biri olduğunu ve daha sabah beslediğini belirten Sıla Can, “Ölen yavru kediyi, polis gördükten sonra bahceye gömdük. Burası hayvanseverlerin çoğunlukta olduğu, bahçeli evlerden oluşan kedilerin mutlu bakımlı olduğu bir site. Hepimiz şoktayız, aramızda cani mi var, dışarıdan mı yapıldı bilmiyoruz! Benim beslediğim gruptan diğer iki kardeşi ve annesi benim bahçe yuvamda. Çok üzgünüm” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir ineköç

İzmir’de Gebe İnek Foseptiğe Düştü

Kedi Köpek Tüyünden Korkmayınöç

‘Kedi-Köpek Tüyünden Korkmayın’