in

Ankara’da Şiddete Maruz Kalan Hamile Kedi Koruma Altında

Ankara’da bir spor salonunun önünde, kimliği belirsiz kadın tarafından şiddete uğrayan hamile kedi, koruma altına alındı.

Başkent’in Keçiören ilçesinin Fatih Caddesi üzerinde bir spor salonunun bahçesinde uyuyan kediye şiddet uygulayan kimliği belirsiz kadın büyük tepkiye neden olmuştu. Keçiören Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri de şiddete maruz kalan kediyi bulunduğu bölgeden alarak, Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi‘nde gözetim altına aldı.

Ankarada Siddete Maruz Kalan Hamile Kedi Koruma Altinda 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Anne ve Bebekler Sağlıklı Durumda

Keçiören Tepebaşı Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde bulunan bir spor salonunun önünde uyuyan ve uyuduğu sırada kimliği belirsiz bir kadının saldırısına uğrayan gebe kedi, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından gözetim altına alındı. Veteriner hekimlerin nezaretinde sağlık kontrolleri için Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gözetim altına tutulan kedide ve doğmak üzere olan yavrularında, herhangi bir sorunun tespit edilmediği kaydedildi.

Ankarada Siddete Maruz Kalan Hamile Kedi Koruma Altinda 3


Bebeklere Yuva Bulunacak

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, gebe kedinin doğumdan sonra kısırlaştırılacağını daha sonra alındığı bölgeye bırakılacağını ve yavrularının da sahiplendirileceğini belirtti. Altınok, şiddet uygulayan kadının tespiti için ise için, emniyet birimlerince çalışma başlatıldığını söyledi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Kediye vuran kadın meçhul değil…Yabancı uyruklu ve şizofren olduğu yazılmıştı..Çevrede tanınan biriymiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yerel Hayvan Koruma Gonullusu egitimi duzenlendi

“Yerel Hayvan Koruma Gönüllüsü” Eğitimi Düzenlendi

Aksarayda Sokak Hayvanlarina Soguk Gunlerde Yem ve Mama Vermek Icin Calisiyorlar

Aksaray’da Sokak Hayvanlarına Soğuk Günlerde Yem ve Mama Vermek İçin Çalışıyorlar