in

Ankara’da Kan Donduran Pazarcı Vahşeti: Anne Kedi ve Yavrularını Demir Çubuklarla Öldürdüler

Ankara Polatlı’da pazarcıların tezgahının altında doğum yapan anne kedi ve yavruları demir çubuklarla ezerek öldürlemeleri kan dondurdu!

Ankara’ya bağlı polatlı ilçesinde gerçekleşen olay insanlığın vahşiliğinin ve caniliğinin sınırının olmadığını gösterdi. Sosyal medyada İnstagram kullanıcısı Zülal Yamaner’in paylaştığı görüntü ve bilgilerde, pazarcılar, tezgahın altına yeni doğum yapan anneyi ve yavrularını demir çubukla ezerek öldürdüğü ve sonrasında da çöpe attığı belirtildi.
Yaralı olarak hayatta kalan tek yavrunun ise klinike kaldırıldıktan sonra hayatını kaybettiği fotoğrafı yürekleri sızlattı.

Polatlıda pazar tezgahının altına bir anne kedi doğum yapıyor…pazarcılar demir cubukla anne ve yavruları ezerek öldürüyor sonrada çöpe atıyorlar….son anda bu yavru kurtarılıp veterınere goturuşuyor ama oda ölüyor…..Okurken kanım dondu okurken canım taaaaaa iliklerime kadar cayır cayır yandı……Anne doguracak bir dünya bırakmadığımız anne ve yavruları vahşice yok edildi 🙁 Ve kimse dur yapma demedi bu kadar vahsetın oldugu yerde DİNDE YOKTUR ….Yaaa minicik bir bedene dogum yapmış bir anneye demirle vurup öldürmekk ne lanet olsun…..Soyunuz kurusun o elleriniz kökünden kopsun….Bize bunlar hayvanla kafayı yemiş diyenler hepinizin topunuzun canı cehenneme ….

A post shared by zülal yamaner (@zulall_) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

carettacaretta

İztuzu’nda Caretta Caretta Yumurtaları Çalındı, Duyarsızlık İsyan Ettirdi!

bulldog bully pup is chasing butterflies. 758x426

Köpeğinizde Bu Belirtiler Varsa Bahar Alerjisi Yaşıyor Olabilir