in

Ankara’da Bir Köpek Silahla Vurularak Öldürüldü!

Ankara’nın Pursaklar ilçesine bağlı Karaköy ormanlık yolu üzerinde tarlada dün akşam bir köpek kimliği belirsiz kişiler tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Olay, dün saat 22.00 sıralarında Pursaklar ilçesine bağlı Karaköy Mahallesi’nde meydana geldi.

Neyseo‘nun haberine göre mahallede dolaşan sahipsiz sokak köpeği kimliği belirsiz kişiler tarafından silahla vuruldu. Kanlar içinde yığıldığı yerde ölen köpeğin bu hali mahallede sokak hayvanlarına bakan Mehtap Aksoyoğlu Ulusoğlu tarafından fotoğraflandı. Hayvansever vatandaş bu fotoğrafı daha sonra sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşım üzerine çok sayıda sosyal medya kullanıcısı olaya tepki göstererek, saldırganın bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istedi.

SORUŞTURMA BAŞLATILAMADI

Katledilen köpeğin fotoğraflarını çekerek sosyal medyada paylaşan hayvansever Mehtap Aksoyoğlu Ulusoğlu, olayla ilgili jandarmaya ihbarda bulunduğunu ancak ortada bir delil olmadığı için ellerinden bir şey gelmediğini belirtti. Köpeğin vurulduğu tarlanın sürüldüğünü, delil varsa da ortadan kaybolduğunu söyleyen Ulusoğlu, bölgeyi gören bir kameranın veya görgü tanığının da bulunmadığına dikkat çekti.

Ulusoğlu ayrıca, sosyal medya hesabından balkonunun altında yatan bir köpeğe de ateş edildiğini ancak isabet etmediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Saint Francis Katedralinde Yapılan Törende Hayvanlar Kutsandıöç

Saint Francis Katedrali’nde Yapılan Törende Hayvanlar Kutsandı

Türkiyeden ABDye Sahiplendirilen Penny En Güzel Kurtarılmış Köpek Seçildiöç 1

Türkiye’den ABD’ye Sahiplendirilen Penny ‘En Güzel Kurtarılmış Köpek’ Seçildi