in

Ankara Saldırısında Yaralanan Hayvanlar Ücretsiz Tedavi Edilecek

Ankara‘nın kalbi Kızılay’da dün akşam bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda en az 34 kişi öldü, 125 kişi yaralandı. Ankara Valiliği patlamanın 18.45 sularında Güvenpark’ta meydana geldiğini duyurdu. Güvenpark aynı zamanda çok sayıda hayvanında yaşadığı bir alana sahip. Umutlu Patiler‘in bu konuda önemli bir açıklaması var: “Ankara patlamasında yaralanan hayvan dostlarımız, Batıkent Veteriner Kliniği’ne ulaştırıldığı takdirde tedavileri burada yapılacak.”

ankara-saldirisi-ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ankara patlamasında yaralanan hayvanlar Batıkent Veteriner Kliniği’ne götürüldüğünde tedavileri Umutlu Patiler tarafından üstlenilecek. Umutlu Patiler isimli Facebook sayfası, patlamada yaralanan hayvanlar ile ilgili yaptığı açıklamada ”Ankara kalbinden vuruldu, çok ama çok üzgünüz… Ölenlere Allah’ tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz… Ancak Güvenpark aynı zamanda bir çok hayvanın yuvasıydı, şu an bölgeye giriş yasak ancak ulaşan veya orada olan birileri varsa , inşallah yoktur ama yaralı hayvan varsa Batıkent veteriner kliniğine ulaştırıldığı takdirde Umutlu patiler olarak tedavileri üstleneceğiz.

Lütfen paylaşın belki ne yapacağını bilmeyen arkadaşlara yol göstermiş oluruz.’‘ sözlerine yer vererek hayvanların mutlaka kliniğe ulaştırılması ricasında bulundu.

Batıkent Veteriner Kliniği Adresi: İlkyerleşim Mahallesi, Pazarkent Sitesi D: 109, Yenimahalle Merkez, Yenimahalle, Ankara

Telefon: 0312 256 3940 – 0555 992 94 99

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yarın okula giderken bakacağım Güvenpark’taki çoğu köpeği biliyordum zaten. Şu ana kadar gelen, bildirilen biri oldu mu merak ediyorum ve korkuyorum. Bilgi verebilir misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panda ajanimo1

Tayland Sokaklarında 1600 Panda

işadamı bolluca ajanimo1

İntihardan Vazgeçip ‘Hayvan Cenneti’ni Kurdu