in

Ankara Kalesi’ndeki Kedi Yavrularına Mama Desteği

Ankara’da Altındağ Belediyesi, Ankara Kalesi’ndeki kedi yavrularına da sahip çıkarak mama ve bakım desteği sağladı.

Kale Mahallesi’ne gerçekleştirdiği her ziyarette, burayı mesken tutmuş kedilerle yakından ilgilenen Başkan Balcı, minik yavrulara da kayıtsız kalmadı. Ankara Kalesi’nde gözlerini dünyaya açan minik kedi yavrularına bakım ve mama desteği sağlandı. Yavru kediler Altındağ Belediyesi ekipleri tarafından beslendi, ihtiyaç duyulanlara ise Altındağ Belediyesi Veteriner Hekimi tarafından sağlık kontrolü yapıldı.

ankara kalesi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ONLARA SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN GÖREVİ

Hayvan sevmenin dünyayı güzelleştiren, kalplere merhamet aşılayan bir duygu olduğunu belirten Başkan Asım Balcı, “Bu kediler Ankara Kalesi’ne güzellik katıyor. Onlara sahip çıkmak hepimizin görevi… Buradaki canlara nasıl sahip çıkıyorsak, Altındağ sokaklarında yaşayan hiçbir canlının yalnız kalmaması için de elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

“HAYVAN DOSTLARIMIZI UNUTMAYALIM”

Yaşanılan zor günlerde, sokakta yaşayan canların unutulmaması gerektiğini de söyleyen Başkan Balcı, Altındağlı vatandaşlardan bu konuda destek istedi. “Altındağ’da herkes kapısının önüne bir tas su, birazcık mama koyabilirse, can dostlarımız için çok büyük bir iyilik yapmış olacaktır. Bu konuda destek veren herkesten Allah razı olsun. Altındağ Belediyesi olarak bizler ilçenin çeşitli noktalarına can dostlarımız için mama ve su koymaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir Tellerle Çevrili Alanda Sıkışan Dağ Keçisini Motosikletçiler Kurtardıöç

Demir Tellerle Çevrili Alanda Sıkışan Dağ Keçisini Motosikletçiler Kurtardı

av tüfeğiyle vurulmuş

Av Tüfeğiyle Vurulmuş Halde Bulundu!