in ,

Ankara Barosu, Hayvanları Çöpe Atan Petshop Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Ankara’daki bir çöpte, içinde yaşayan hayvanların da olduğu kedi, civciv ve tavşan bulunmuştu. Anka isimli petshop tarafından çöpe atıldıkları iddiası üzerine Ankara Barosu, petshop hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ankara‘nın Etimesgut ilçesinde bir çöp konteynerinde, içlerinde halen yaşayan hayvanlarında bulunduğu çok sayıda civciv, kedi ve tavşan bulundu. Hayvanları çöpe atan kişilerin Anka isimli bir petshop olduğunu iddia eden kişiler görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan görüntülerin kısa süre içerisinde infiale neden olması hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Anka petshop ile yan yana bulunan bir veteriner hekim muayenehanesindeki görevlilerin hayvanları bulup müdahale etmesiyle ortaya çıkan gerçekler sonrası, Ankara Barosu suç duyurusunda bulundu.

Ankara Barosu Hayvanlari Cope Atan Petshop Hakkinda Suc Duyurusunda Bulundu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ankara Barosundan Suç Duyurusu

Ankara Barosu yaşanan üzücü olay ile ilgili Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusundan bulunurken, sosyal medya hesaplarında da bir açıklama yaptı. Yaptıkları açıklamada, ” Ankara/Etimesgut ilçesinde yer alan ”Anka” isimli petshop çalışanlarının, birçok canlı hayvanı çöp konteynerine atarak, ölümlerine sebep olmaları haberleri üzerine, Baromuzca hayvanları katleden şüpheli/şüpheliler hakkında Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuş. Meslektaşlarımızın bilgisine saygıyla sunarız.” sözlerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cevre Kirliligi Leylek Yavrularini Olumle Tehdit Ediyor

Çevre Kirliliği Leylek Yavrularını Ölümle Tehdit Ediyor

Kayaliklari Kirip Minik Kediyi Kurtardilar

Kayalıkları Kırıp Minik Kediyi Kurtardılar