in

Amerika’da Uyutulmak İstendiği Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi

Geçtiğimiz Cumartesi Prens Harry ile evlenen Sussex Düşesi Meghan Markle’ın iki köpek annesi olduğunu biliyor muydunuz? İşte bu içerikte o köpeklerden birinin hikayesinden bahsedeceğiz

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Meghan Markle, Prens Harry ile cumartesi günü gerçekleşen düğün töreninde evlenerek kraliyet ailesine girdi. Ancak kraliyet ailesine dahil olan sadece Meghan Markle değildi.

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 5

Çiçeği burnunda Sussex Düşesi ile beraber, köpeği Guy da Kanada’dan İngiltere’ye geldi. Meghan Markle tıpkı diğer köpeği Bogart gibi Guy’ı da barınaktan sahiplenmişti.

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 7

Guy 2015 yılında ABD’de bir ormanda bulunup sığınma evine götürülüyor. Sığınma evinde kimse sahiplenmeyince uyutma(öldürme) listesine giriyor. Sığınma evi gönüllüleri bir hayvan kurtarma derneğinin gönüllüsü olan Dolores Doherty’e Guy’dan bahsediyor. Dolores, Guy’ı sahiplendirmek üzere sığınma evinden çıkarıyor ve onun için bir sosyal medya ilanı açıyor.

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 2

Bu ilana cevap, kilometrelerce öteden Kanada’nın Toronto şehrinden geliyor. Guy’ı sahiplenmek isteyen, o dönem Suits dizisinin çekimleri için Toronto’da yaşayan Meghan Markle’ın ta kendisiydi. Dolores Doherty, Guy’ı Meghan Markle’a sahiplendirmeyi kabul ediyor. Guy gönülllerin yardımıyla Toronto’ya Meghan Markle’a gönderiliyor.

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 1

Dolores daha sonra yaptığı açıklamada sahiplendirme yaparken Markle’ı tanımadığını ve Suits dizisini hiç duymadığını söylüyor. Meghan Markle’ın da ünlü olduğunu hiç belli etmediğini belirtiyor.

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 6

Prens Harry’nin iletişim sekreteri Jason Knauf Kasım ayında, Meghan Markle ve Prens Harry’nin evlenme kararı almasıyla Guy’ın  Birleşik Krallık’ta yaşaması için gereken prosedürlerin yerine getirilmeye başlandığını açıklamıştı.

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 1

2015 yılından beri Meghan Markle ile yaşayan Guy, şimdi annesi ile birlikte kraliyet ailesinin bir üyesi oldu. Hatta öyle ki uyutulma listesinden kurtarılan köpek Guy, şimdi Birleşik Krallık Kraliçesi II. Elizabeth ile aynı araçta seyehat ediyor.

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 2

Amerikada Bir Barınaktan İngiliz Kraliyet Sarayına Uzanan Bir Köpüş Hikayesi 4

 

Veteriner hekimler Meghan Markle’ın diğer köpeği Bogart’ın yaşı nedeniyle yaklaşık 8 saat süren uçak yolculuğunu kaldıramayacığını düşündükleri için Bogart’ın Toronto’da kalmasını önerdi. Bogart Meghan Markle’ın yakın arkadışının evinde yaşamayı sürdürecek.

How Many Dogs Does Meghan Markle Have

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Denize Düşen Köpek Vatandaşların Yardımıyla Kurtarıldıöç 1

Denize Düşen Köpek, Vatandaşların Yardımıyla Kurtarıldı

uğurböceği

Mersin’de Bitkiler Uğur Böceklerine Emanet