in

Ambulans Ekipleri Yaralı Köpeğe Müdahale Etti

Antalya’da kaza ihbarı üzerine olay yerine giden ve burada yaralı bir köpek ile karşılaşan özel hastanenin sağlık ekibi, aracın çarptığı hayvana müdahalede bulundu.

Antalya‘da kaza ihbarı üzerine olay yerine giden ve burada yaralı bir köpek ile karşılaşan özel hastanenin sağlık ekibi, aracın çarptığı hayvana müdahalede bulundu.

Ambulans Ekipleri Yaralı Köpeğe Müdahale Etti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kumluca ilçesi Yeni Mahalle Ahmet Aliağa Bulvarı’nda, plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir otomobil sokak köpeğine çarptı. Ağır yaralanan köpeğe ilk müdahale çevredekiler tarafından yapıldı.

Polisten yardım isteyen vatandaşlar, özel bir hastanenin acil servisini de arayarak “Trafik kazası ve yaralı var” ihbarında bulundu.

Ambulans Ekipleri Yaralı Köpeğe Müdahale Ettiöç

Sağlık ekibi acil müdahale ambulansıyla olay yerine gitti. Yaralının bir köpek olduğunu gören sağlık ekibi, kısa süreli şaşkınlığın ardından hayvana müdahale etti.

Sağlık ekibi ve trafik polislerinin üzerindeki yeleklerle köpek, yol ortasından güvenli bir yere taşındı. Yaralı köpek daha sonra Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon merkezine götürüldü.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Havlıyor Bahanesi ile Köpeği Av Tüfeği ile Vurduöç

Havlıyor Bahanesi ile Köpeği Av Tüfeği ile Vurdu

Tedavi Edilen Caretta Carettalar Denizle Buluştuöç 1

Tedavi Edilen Caretta Carettalar Denizle Buluştu