in

Amasya’da Kayıplara Karışan Firari Yavru Kedi “Ramiz” Çorum’da Ortaya Çıktı

Amasya’da kaybolan firari yavru kedi ‘Ramiz’, duygusal insanı ve polislerin uzun aramalar sonunda Çorum’da bulundu.

Amasya’da bir kafe işleten Sefa Aydemir’in duygusal hayvanı olan yavru kedisi Ramiz kayboldu. 4 aylık Siyam cinsi olan yavru kedi Ramiz, tüm aramalara rağmen bulunamadı. Onu her yerde arayan duygusal insanı Sefa Aydemir, kayıp yavru kedisi için son çare olarak karakola gitti. Polislerin yaptığı inceleme sonrasında Ramiz’in insanı kaybolduktan sonraki inanılmaz serüveni ortaya çıktı. İşte evden kaçan firari yavru kedi Ramiz’in başına gelenler… Her kedinin Ramiz kadar şanslı olmasını, iyilerle karşılaşmasını ve de yaşam hakkına saygı duyan iyi insanların çoğalmasını dileyerek yavru kedi Ramiz’in evden kaçışı ve sonrasında yaşananlara geçelim. İşte, evden firar eden 4 aylık yavru kedi Ramiz’in, Amasya Çorum arası macerası:)

1# 5 gün önce Çorum’dan Erzincan’a giderken Amasya girişinde karayolunda ezilme tehlikesi atlatan bir kediyi gören taksici Rıza Yalçınkaya, onu alıp Amasya Bölge Trafik İstasyonu görevlilerine verdi.

Amasyada Kayiplara Karisan Gezgin Kedi Ramiz Corum da Ortaya Cikti 1 ajanimo

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

2# Aklı yavru kedide kalan Rıza Yalçınkaya, dönüşte tekrar istasyona gelip kedinin durumunu sordu. Sahibi çıkmadığını öğrenince de onu orada bırakmaya gönlü razı olmadı ve alıp Çorum’a götürdü. Ramiz’in Amasya Çorum hattı yolculuğu da böyle başladı.

Amasyada Kayiplara Karisan Gezgin Kedi Ramiz Corum da Ortaya Cikti 3 ajanimo

3# Ertesi gün Sefa Aydemir, kaybolan kedisi için Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine başvurdu. Yapılan incelemede kedinin Çorumlu taksiciye verilen kedi olduğu anlaşıldı.

Amasyada Kayiplara Karisan Kedi Corum da Ortaya Cikti 1

4#Kendisine ulaşılan Rıza Yalçınkaya tekrar Amasya’ya gelip kediyi polislere teslim etti.

Amasyada Kayiplara Karisan Kedi Corum da Ortaya Cikti 2 1

5# ‘Ramiz’ adını verdiği çok sevdiği kedisine kavuşan Sefa Aydemir, Yalçınkaya ve polislere teşekkür etti.

Amasyada Kayiplara Karisan Kedi Corum da Ortaya Cikti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alanya Belediye Baskani Yucelden Agir Suclama Rant Pesinde Kosan Hayvanseverler Istediklerini Alamayinca Karalama Kampanyasi Baslattilar 3

Alanya Belediye Başkanı Yücelden Ağır Suçlama: Rant Peşinde Koşan ‘Hayvanseverler’ İstediklerini Alamayınca Karalama Kampanyası Başlattılar

Dort Bir Yanimiz Yanarken Masum Canlari Kurtaran Kahramanlar1

Dört Bir Yanımız Yangın Yeriyken Candan Vazgeçmeyip Can Derdine Düşen Kahramanlar