in

Altınordu’da Atık Malzemeler, Sokak Hayvanlarına Yuva Oluyor

Altınordu Belediyesi tarafından geri dönüşüm malzemelerinden yapılan kedi ve köpek kulübeleri, sokak hayvanlarına sıcak yuva oluyor.

İlçenin farklı bölgelerinden toplanan atık malzemelerden kedi ve köpek kulübesi yapılıyor. Belediye, geri dönüşüm malzemelerini estetik ve fonksiyonel bir projeyle değerlendirirken, çevreye ve doğaya da sahip çıkmış oluyor. Hem geri dönüşüme hem de ekonomiye büyük katkı sunan kulübeler, özellikle etkili olan kar yağışı sonrası beslenme ve barınma gibi sorunlar yaşayan sokak hayvanlarının soğuk havadan korunmasını sağlıyor.

Altinorduda Atik Malzemeler Sokak Hayvanlarina Yuva Oluyor 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kar yağışının etkili olduğu, hava şartlarının zorlaştığı bugünlerde minik canlılarımızın herhangi bir sıkıntı yaşamadan hayatlarını sürdürmeleri için hazırladığımız kulübelerimizi belirlenen noktalara yerleştiriyoruz. Görselliği, tasarımı, su ve yemek bölümleriyle estetik bir görüntüye sahip olan bu kulübelerimize gelecek sokak hayvanlarımız, güven ve huzur içerisinde hayatlarını sürdürecekler “dedi.

Altinorduda Atik Malzemeler Sokak Hayvanlarina Yuva Oluyor 1

Yorum

Yorum Ekle
  1. Hikaye. Tek bir kişinin tekelinde çalışıyorlar. O kisinin kimden menfaati varsa onun dediği yerlere gidiyor kulübe ve mamalar. Diğer canların ve hayvan severlerin ne olduğu umurlarinda değil. Bir de muhtarları bahane ediyorlar. Muhtarları arıyoruz hiç birinin bir şeyden haberi yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basaksehir Belediyesi Dunya Kediler Gununde Kedi Evi ve Mama Dagitti

Başakşehir Belediyesi Dünya Kediler Günü’nde Kedi Evi ve Mama Dağıttı

Petbulance 500 Gunde 5 Bin Hayvan Kurtardi

Petbulance 500 Günde 5 Bin Hayvan Kurtardı