in

Alman Temizlik Firması Gelenekselleşen Barınak Temizliğine Bu Yıl da Devam Etti

Alman temizlik firması her yıl gerçekleştirdiği “Hayvan Barınağı Temizleme Projesi”ni bu yıl Bakırköy Belediyesi Hayvan Barınağı’nda hayata geçirdi.

Alman temizlik devi Kärcher, 2015 yılında başlattığı “Hayvan Barınağı Temizleme Projesi”ne bu yıl Bakırköy Belediyesi Hayvan Barınağı’nda devam etti. Profesyonel temizlik makineleriyle hayvanların yaşam alanlarını virüs ve mikroplardan arındırarak dezenfekte eden Kärcher çalışanları, yaklaşık 400 köpek ve 100 kediye tertemiz bir yaşam ortamı bıraktı.

Karcher Barınak Temizliği 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kärcher’in basınçlı yıkama, ıslak kuru vakum, rota cila ve buharlı temizlik makineleriyle 4 bin metrekarelik alan kısa süre içinde hijyenik bir ortama dönüştü.

  Karcher Barınak Temizliği 3 Temizlik çözümlerinde lider bir marka olarak dünyayı hep birlikte daha yaşanılır bir yer kılmayı amaçladıklarını belirten Kärcher Türkiye Genel Müdürü Gökhan Gökmen şunları söyledi;

“Kärcher olarak kurumsal sosyal sorumluluk projeleri tüm faaliyetlerimizin odağında yer alıyor. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz hayvan barınağı temizleme projemize ilk olarak 2015 yılında Fatih Belediyesi Yedikule Barınağı ile başladık. 2016 yılında yine Yedikule Barınağı’nın ardından 2017 yılında Beyoğlu Belediyesi’nin Hayvan Barınağı’nı Kärcher’in profesyonel temizlik makineleri ile temizledik, hayvanlarımıza hijyenik, mikroplardan arınmış bir ortam sağladık. Bu yıl, projemizi tekrar hayata geçirmemiz için bizlere bu imkanı sunan Bakırköy Belediyesi olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. İşbirliğimiz sayesinde dostlarımız, temiz barınma alanlarına kavuştu. Örnek olacak işbirliklerimizle topluma değer katan projelere imza atmaya devam edeceğiz.”

Karcher Barınak Temizliği 4

Beyoğlu Belediyesi Hayvan Barınağı’nda Gönüllü Temizlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmirde Bir Sitede Açık Bırakılan Kablolar Bir Kedinin Ölümüne Yol Açtıöç

İzmir’de Bir Sitede Açık Bırakılan Kablolar Bir Kedinin Ölümüne Neden Oldu

Hatice Gümüşçeyreköç

Sadece Kendi Kedilerine Değil, Kedilerinin Arkadaşlarına da Sahip Çıkan Yaşlı Çift