in ,

Alevlerin İçinden Çıkan 81 Yaşındaki Ziya Coşkun :”Benim Evlat Gözüyle Baktığım Ağaçlarım Gitti. Ben de Öleydim Onların Öldüğü Gibi”

Canlı kalacağının aklına gelmediğini ifade eden 81 yaşındaki adam gözyaşları içinde “Benim evlat gözüyle baktığım ağaçlarım gitti. Ben de öleydim onların öldüğü gibi. Canımın son damlasına kadar yangınların söndürülmesi için uğraşacağım. Evlat gibi büyüttüğümüz ağaçlarımız gitti” ifadelerini kullandı.

Marmaris’te bir televizyon kanalının canlı yayını sırasında alevlerin arasından çıkan ve ekibe doğru yürüyen vatandaşın görüntüleri sosyal medya platformları dahil olmak üzere tüm ekranlara yansımıştı. Canlı yayın esnasında alevlerin arasından çıkan 81 yaşındaki Ziya Coşkun, o anları gözyaşları içinde TVNET yayınında anlattı.

Alevlerin Icinden Cikan 81 Yasindaki Ziya Coskun Benim evlat gozuyle baktigim agaclarim gitti. Ben de oleydim onlarin oldugu gibi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yangının çıktığı ilk andan itibaren canla başla çalışıldığını söyleyen sözleriyle yürekleri paramparça eden yaşlı adam, ‘Memleketimi kurtarabilir miyim?’ diye bölgeye gitmiştim. Bir ağaç kurtarırsam benim için en büyük bahtiyarlık o olacaktı” dedi. Yangının olduğu yerin önünden toplantı yerine geçtiğini ve birden alevlerin iki taraftan sıkıştırdığını aktaran Coşkun, “Ben arada kaldım. ‘Öleyim’ dedim. Ölmeyi tercih ettim. Elim ayağım kesildi. Takatim kalmadı. Alevlerden dolayı gömleğim üstüme yapıştı. Çıkaramadım üstümden. İki arkadaş geldi yetişti. Beni sürüyerek çıkardılar” diye konuştu.

Alevlerin Icinden Cikan 81 Yasindaki Ziya Coskun Benim evlat gozuyle baktigim agaclarim gitti. Ben de oleydim onlarin oldugu gibi1

“Evlat Gibi Büyüttüğümüz Ağaçlarımız Gitti”

Canlı kalacağının aklına gelmediğini ifade eden 81 yaşındaki adam gözyaşları içinde “Benim evlat gözüyle baktığım ağaçlarım gitti. Ben de öleydim onların öldüğü gibi” dedi. Sağlık durumu hakkında bilgi veren Coşkun, “Kollarımda, ellerimde ve ayaklarımda yanıklar var. Ambulansla götürmek istediler istemedim. Kalktım evime geldim. Canımın son damlasına kadar yangınların söndürülmesi için uğraşacağım. Evlat gibi büyüttüğümüz ağaçlarımız gitti” ifadelerini kullandı.

Kaynak: TVNET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yanginin Ortasinda Kurtarilan Kopege Elleriyle Su Icirdiler1

Yangının Ortasında Kurtarılan Köpeğe Elleriyle Su İçirdiler

Alevlerin Arasinda Dogan ve Annesini Kaybeden Mucize Oglaga Sutanne Sefkati2 1

Alevlerin Arasında Doğan ve Annesini Kaybeden Mucize Oğlağa Sütanne Şefkati