in

Akrep Burcu Kedi ve Özellikleri

Akrep burcu kediler serinkanlıdır ve çok hızlı hareket etmez. Tepkisini hemen göstermez. Kızdığında ise, çekinilmesi gereken bir güç haline dönüşebilir.

Sahibine adeta tutkuyla bağlı bir kedidir. Onunla adeta telepatik bağ ile bağlıdır. Sanki ne yapacağını önceden sezer gibidir. Başkalarının sahibine fazla ilgi göstermesinden rahatsız olabilir.

Bu kedi evin gizli patronudur adeta. Sanki fark ettirmeden, evdeki işleri o idare ediyor gibi gizemli ve sihirli bir havası vardır. Her zaman yattığı kanepesi, üzerine çıktığı sandalyesi, kenarına oturduğu cam pervazı sadece onundur. Oraları başkasının kullanmasından asla hoşlanmayacaktır.

Bu kedinin tam olarak ne beklediğini anlamak zordur. İsteklerini çok fazla hareketleriyle göstermeyebilir. İhtiyaçlarını sezmeyi, sahibinden bekleyecektir. Çok hassas ve gururludur. Azar işittiğinde, bir müddet ortalıkta gözükmeyebilir. Her zaman sahibinin isteğine göre hareket etmez. Bunu ancak kendi istediğinde yapacaktır.

akrepbucukedilerveözellikleri 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Serinkanlıdır ve çok hızlı hareket etmez. Tepkisini hemen göstermez. Kızdığında ise, çekinilmesi gereken bir güç haline dönüşebilir. Evde yaşayan diğer kedilere veya dışarıda rastladığı kedilere karşı da böyledir. Kendi gücünün farkındadır, ama bunu açıkça göstermez. Kendisine daha önceden yapılmış şeyleri unutmaz ve yeri geldiğinde ödeştirmesini iyi bilir. Sempatik değildir, ama gizemli bir güzelliği vardır.

En zayıf bölgesi üreme ve boşaltım organlarıdır. Sağlıklı olmasına rağmen, hastalandığında çabuk güç kaybeder ve bu yüzden hastalığı ciddiye alınmalıdır. Hasta olduğunda şefkat ve ilgi bekler. Ama bunu belli etmez. Beklediği ilgiyi görmediğinde, çok kırılacaktır.

Sahibinin hislerine karşı çok duyarlı olduğundan, kendisi de aynı şeyi bekleyecektir. Kalabalık bir ailede, fertlerden bir tanesini seçecek, en çok onunla diyaloga geçecektir. Fazlasıyla sadıktır. Sevdiğini çok sever, sevmediği kişinin yanına bile gitmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

teraziburcukediveözellikleri

Terazi Burcu Kedi ve Özellikleri

yayburcukediveözellikleri

Yay Burcu Kedi ve Özellikleri