in

Akp Eski Milletvekilinden ‘Cins Kedi’ Satışı Yapan Kızına İlginç Savunma: Kedi Kızımın Hobisi!

AKP Kütahya eski Milletvekili Hüsnü Ordu, kızının Kütahya Belediyesinde sınavsız işe girmesi ve Ankara’da oturup ‘cins kedi’ satması ve işe gitmemesi konusunda, “Kedi, merakı ise kızımda bir hobi’’ açıklaması yaptı!

AKP Kütahya eski Milletvekili Hüsnü Ordu’nun kızı Sümeyra, sınavsız ve açıktan atamayla Kütahya Belediyesi Özel Kalemi’nde işe girdiği, aldığı rapor ve izinlerle Kütahya’ya dahi uğramadığı ortaya çıkmıştı. Ankara’da yaşayan ve Kütahya Belediyesi’nden maaş almaya devam eden Sümeyra Ordu’nun internet üzerinden ‘cins kedi’ satışı yaptığı da öğrenilmişti.

baba 1 16 9 1540029734

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Baba Ordu: Kedi merakı kızımda bir hobi!

Sümeyra Ordu’ya yönelik tepkilerin artmasının ardından SÖZCÜ’ye konuşan baba AKP Kütahya eski Milletvekili Hüsnü Ordu kızını savundu. Kızının işe girmesinde dahli olmadığını söyleyen baba Ordu şunları söyledi: “Kızım 5 yıldan beri TOKİ’de işçi statüsünde çalışıyordu. TOKİ’den ayrıldı,Belediye’de işe başladı. Özel Kalem Müdürlüğü 1’inci derece kadro ve tek istifadesi o kadro olacak. Yoksa TOKİ’deki olanakları daha fazlaydı. Şimdi TOKİ geri istedi. Sistem değişikliği nedeniyle işlemler uzadı. Rapor aldığı doğru. Ama raporlu olduğu dönemde maaş almadı. Bu konuda da benim kesinlikle dahlim yok. Çocuğu Ankara’da ve burada yaşıyor. Oğlu okula gidiyor. Torunum annesini arıyor. Paris’e de yeni gitmedi eski bir gezi. Kedi merakı ise kızımda bir hobi

Kütahya’da İşe Alınan AKP’li Eski Vekilin Kızı Ankara’da Kedi Satıyor 2

 

https://www.ajanimo.com/kutahyada-ise-alinan-akpli-eski-vekilin-kizi-ankarada-kedi-satiyor/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otomobilin Çarpıp Kaçtığı Köpeğe Vatandaşlar Sahip Çıktıöç

Otomobilin Çarpıp Kaçtığı Köpeğe Vatandaşlar Sahip Çıktı

Başak Sayan Max için İyi Dilekte Bulununöç

Başak Sayan: ‘Max için İyi Dilekte Bulunun’