in

AKM’ye ‘Şeytanın Köpeği FETO’ Pankartı Asıldı

İnsanların dünyasında hangi koşullarda olursa olsun hayvan türlerinin ‘hakaret’ olarak kullanılması devam ediyor. Darbe girişimi sonrası ‘meydanlarda nöbet’ eylemleri kapsamında İstanbul AKM’ye asılan pankarttaki ifadelerde de ‘köpek’ bir hakaret sözcüğü olarak kullanıldı.

Darbe girişiminin olduğu anlardaki telsiz konuşmalarından tutun da olayın sonrasındaki açıklamalara varana kadar belki de ‘hakaret’ olarak seçilen kelimelerin başında en çok ‘Köpek’ geldi. Kriz dışındaki gündemlerde de sıkça karşılaştığımız bu durum ‘kriz’ anlarında da değişmedi.

darbe-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ile darbeci asker arasında geçen telsiz konuşması

15 Temmuz darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlayan ‘meydanlarda nöbet’ eylemleri devam ediyor.

şeytan

Eylemlerin yoğunlaştığı merkezlerden birisi olan Taksim Meydanı’nda bulunan Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) “ŞEYTANIN KÖPEĞİ FETO SENİ ve SENİN KÖPEKLERİNİ KENDİ TASMANIZDA ASACAĞIZ ALLAH’IN (C.C) İZNİYLE DEMOKRASİ SANCAĞINI SEMALARDA DALGALANDIRACAĞIZ” yazısıyla bir pankart asıldı. Pankartın altında “BU AZİZ MİLLETİN YİĞİTLERİ” imzası yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6

Sokakta Başıboş Gezerken Bulunan Pitbull Sürekli Gülümsüyor

one cıkan balıkcıl

Sığır Balıkçılları Beslenmek İçin Büyükbaş Hayvanları Takip Ediyor