in ,

Akıllı Kedicik Kendi Babasını Seçti

Etrafında takıldığı kafede kendi insanıyla tanışan kedinin kendisini sahiplendirdiği şeker gibi tatlı bir hikaye…

Şehir karmaşasından bu karmaşanın getirdiği stresten bunalan insanlar rahat bir nefes almak için farklı aktiviteler yapmaya çalışıyor. Kuveyt‘te yaşayan Basil Akwan ve kız arkadaşı da bu karmaşa arasında biraz rahat bir nefes alabilmek için Kuveyt‘te bulunan yerel bir kafede birlikte vakit geçiriyorlardı. Bulundukları kafede vakit geçirmekten hoşlananlar sadece insanlar değildi. İki minik kedi de şehrin ve havanın olumsuz koşullarından kaçıp karınlarını doyurabilmek ve sevgi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sürekli müdavimi oldukları kafenin etrafında dolaşıyorlardı.

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sophie ve Kız Kardeşi, Akwan’ın Etrafından Hiç Ayrılmadı

Birbirlerinden hiç ayrılmayan kız kardeşler Akwan ve kız arkadaşını kafede gördükleri günden sonra onları hiç yalnız bırakmadılar. Onlar kafeye her geldiklerinde yanlarına giderek şirinlik yapıp dikkatlerini çektiler. Zaten bir kedi aşığı olan Akwan yavrulardan biriyle aralarında sevgi dolu bir bağ kurulunca kediye Sophie adını vermiş. O günden sonra çift kafeye her geldiğine Sophie ve kız kardeşi için minik sürprizler ve ikramlar getirmeye başladılar.

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 1

Sophie Kendi Seçtiği Babasını Takip Etti

Bir gün Sophie, Akwan ve kız arkadaşı kafeden çıktıklarında onları takip etmeye başladı. Akwan’ın arabasının önüne kadar gelen minik Sophie Akwan ile birlikte gitmek istediğini ayrılmak istemediğini belli edince Akwan’ın gönlü sevimli kediyi arkasında bırakıp gitmeye razı gelmedi. Onu oracıkta sahiplenmeye karar veren Akwan, arabasını açtığı gibi yeni hayatı için heyecanlı kedi arabaya atladı. Fakat minik yavrunun bir de kız kardeşi vardı. Sophie’nin tatlı kız kardeşinin yalnız kalacağını düşünüp üzülen çift çözümünü çok da uzakta aramadı. Diğer yavruyu da Akwan ‘ın kız arkadaşı sahiplendi.

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 3

“Böyle Koşulsuz Bir Sevgiye Sahip Olmak Paha Biçilemez.”

Sophie, kapalı ortama alışkın olmadığından eve geldiğinde biraz gergin olmasına rağmen Akwan’ın kendisiyle paylaştığı güven ve sevgi sayesinde kısa sürede ev ortamına alıştı. Şimdilerde birlikte geçirdikleri 4. aylarını geride bırakan ikili birbirlerinin kayıp parçalarını bulmuşlarcasına uyumlular. Akwan, kendi kendini sahiplendiren tatlı kedinin babası olarak kendisini seçmesinden dolayı çok şanslı olduğunu hissediyor. Gece gördüğü son şey ve sabah uyandığında gördüğü ilk şey olan bütün hayatı haline gelen Sophie için sevgisini şu sözlerle ifade ediyor: “Böyle koşulsuz bir sevgiye sahip olmak paha biçilemez ve her gün bu küçük tüylere geri döneceğimi bilmek günlerimi daha iyi hale getiriyor.”

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 4

Sophie ve Babası Artık Sosyal Medyada Fenomen

Basil Akwan’ın sosyal medya hesaplarında da görüldüğü üzere birlikteyken oldukça eğlenen ikili sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sıkı takip ediliyor. Akwan’ın Instagram hesabında Sophie’nin eğlenceli ve çılgın videoları 10,5 milyondan fazla görüntülenmeye sahip. İşte o videoları izleyebileceğiniz hesabın linki : https://www.instagram.com/basilakwan/

İşte Basil Akwan’ın Instagram hesabından Sophie’nin sevimli fotoğrafları :

1#

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 5

2#

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 6

3#

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 8

4#

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 9

5#

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Japon Yavru Kediyi ve Ozel Yapim Semsiyesini Gorunce Hayran Kalacaksiniz...

İnsanı ile Yürüyüşe Çıkan Kediye Yağmur Bile Engel Olmuyor

1 mayis isci

Hayvanların Hayatına Dokunan Yürekleri Merhamet Dolu İşçilerimiz