in

Ajanimo ve Petlebi’den Hediye Yağmuru – Yarışma Kuralları

Yılbaşında Ajanimo ve Petlebi işbirliğiyle Hediye Yağmuru! Yeni yılda siz değerli dostlarımızı hediyelerle karşılamak istiyoruz. 15-24 Aralık tarihleri arasında düzenlediğimiz yılbaşı çekilişine, aşağıdaki gereklilikleri yerine getirerek katılabilirsiniz.

 

 

 • Yarışma Kuralları
 1. Ajanimo sosyal medya yarışması, Ajanimo Facebook, Instagram veya Twitter sayfasını ve Petlebi Facebook, Instagram veya Twitter sayfasını beğenmiş olan, Facebook üzerinden belirtilen gönderiyi “herkese açık” paylaşıp, beş (5) arkadaşını etiketleyen, Instagram üzerinden on (10) arkadaşını etiketleyen veya Twitter üzerinden gönderiyi beğenip, Retweet (RT) eden kişiler arasında gerçekleşmektedir.
 2. Belirtilen gereklilikleri yerine getiren katılımcılar arasında çekilişle seçilenler belirtilen ödüllerden birini kazanmaya hak kazanacaktır.
 3. Son katılım tarihinden (24 Aralık 2017) sonra etkileşimde bulunan üyelerin katılımı kabul edilmeyecektir.
 4. Yarışma çekilişi son katılım tarihinden bir süre sonra yapılacak ve kazanan yarışmacı açıklanacaktır.
 5. Kazanan katılımcı ile Ajanimo iletişime geçecektir. Kazanan katılımcı ile iletişime geçildikten sonra, kazanan katılımcı tarafından hatalı veya eksik bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Talep edilen bilgileri eksik bulunan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemez. Kazanan katılımcılara yarışmaya katılırken ilettikleri erişim bilgilerinden en az üç denemede ulaşılamaması durumunda, diğer katılımcılar arasında yedek kazananlardan belirlenecektir.
 6. Yarışmayı kazanan yarışmacı yukarıda belirtilen şartlar doğrultusunda seçilir.
 7. Yanlış bilgi beyan eden katılımcılar yarışma ödülünü kazanamazlar.
 8. Ajanimo kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
 9. Bu uygulamanın Facebook ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sorumlu tutulamaz.
 10. Ajanimo Sosyal Medya Yarışması’na katılarak kullanım ve yarışma katılım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan, kabul ve taahhüt etmiş bulunmaktasınız.
 11. Ajanimo Sosyal Medya Yarışması bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda ve ödüllerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bodrumda Yaralı Bulunan Köpeğin Vücudundan Onlarca Saçma Çıkarıldıöç

Bodrum’da Yaralı Bulunan Köpeğin Vücudundan Onlarca Saçma Çıkarıldı

Arkadaşı Köpek Karabaşı Almak İsteyen Belediye Ekiplerini Korkuyla İzleyen Kedi Pamuköç

Arkadaşı Karabaşı Almak İsteyen Belediye Ekiplerini Korkuyla İzleyen Kedi Pamuk