in

Ajan Brian Bunu Beğendi!

Uçankuş TV’de ‘Hayvanlar Alemi’ programını ‘Bıcır’adında köpeğin sunacak olması haberini www.ajanimo.com ailesi olarak mutlulukla paylaşıyoruz.
ajan-brian-can-tanrıyar-bıcırık

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ajan Brian adında bir köpeğin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı ilk hayvan haber sitesi www.ajanimo.com ocak ayında okuyucularıyla buluştuğunda bir ilke imza atmanın heyecanı içindeydi. Hayvanların kendilerini ve diğer hayvanları ifade edebilecekleri platformlara yol açmanın haklı gururunu yaşadı, yol açtı, örnek oldu.

ajan-brian-can-tanrıyar-bıcırık-1

“Biz kendimizi daha önce hiç anlatma fırsatı bulamadık. İnsanlar bizim bir can olduğumuzu bilmiyorlar ve elbette ki bilmediklerinden sorumlu değiller. Bu doğrultuda biz kendimizi anlatmaya geliyoruz. Bunu yaparken de dilimizi, iyileştirici, tarafsız, yargısız, pozitif ve sevgiyle anlatmaya yönelik kullanıyoruz. Biz bunu bilgilendirerek, haber vererek ve sektörü sahiplenerek yapıyoruz.” diyen Genel Yayın Yönetmenimiz Ajan Brian, tüm dostlarını böyle bir platformda buluşturdu, kendisine sevdiği insanlardan bir ekip kurdu.

ajan-brian-can-tanrıyar-bıcırık-2

Şimdi sıra Bıcır da. Yıllar önce canlı yayında Beyaz ve Alişan’ı ısırmasıyla ünlü olan ve Uçankuş TV Yönetim Kurulu Başkanı Can Tanrıyar’ın insanı olduğu Bıcır, pazartesi gününden itibaren kendi programını sunmaya hazırlanıyor. Yeni programında Bıcır’a, yıllarca Ayı Yogi ve Ninja Kaplumbağaları seslendiren ünlü ses üstadı Kadir Özübek hayat verecek. Bıcır’la Hayvanlar Alemi, UçanKuş TV’de her sabah yayınlanacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonseray Şıkrak 1 1

Hayvanlar Olmasa…

Kocaman Hüzünlü Gözleriyle Kendisine Hayran Bırakan Kedi Gimo Ajanimo 5 2

Kocaman Hüzünlü Gözleriyle Kendisine Hayran Bırakan Kedi Gimo