in

Adıyaman’da Vahşet: 8 Yavru Köpek, Kafası Taşla Ezilip Bıçaklanarak Öldürüldü

Adıyaman’ın Besni ilçesinde mahalle sakinleri tarafından bakılan 8 yavru köpek kafası taşla ezilip bıçaklanmış halde ölü bulundu.

Adıyaman’ın Besni ilçesi Pınarbaşı Mahallesi’nde 1 ay önce doğan 8 adet yavru köpeğin barınması için mahalle sakinleri Besni Belediyesinden yardım istedi. Besni Belediyesi tarafından mahallelinin talebi üzerine arazi üzerinde bir yerin etrafını tel örgüyle çevrildi. Mahalle sakinleri ve gönüllüler tarafından yavru köpeklerin günlük bakım ve ihtiyaçları karşılanıken, önceki gece yavru köpekler vahşice öldürüldü. Köpeklerin bazılarının kafasının taşla ezildiği, bazılarının ise kesici alet ile kesilerek öldürüldü. Diğer köpekler, yavru köpeklerin öldürüldüğü yerden hiç ayrılmadı.Hayvan gönüllüleri köpekleri beslemeye gittiklerinde korkunç manzara ile karşılaştı. Durumu polise bildiren gönüllüler olayı ‘vahşet’ olarak değerlendirdi.

8-yavru-kopek-vahsice-olduruludu-9009932

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayla ilgili açıklama yapan Mükremin Gören, köpekleri yemlemeye geldiklerinde yavru köpekleri kafaları taşla ezilmiş ve bıçakla kesilmiş halde bulduklarını söyleyerek, “Biz buraya gelerek köpeklerin günlük bakımlarını, tedavilerini yapıyoruz, yemek ve ilaçlarını veriyoruz. Akşam saatlerinde geldiğimizde acı manzarayla karşılaştık. 8 adet yavru köpeği kafalarının taşla ezilmiş ve bıçakla kesilmiş halde bulduk. Bunun adı caniliktir, insanlık dışı bir şeydir” dedi. olis ekipleri konuyla ilgili soruşturma başlattı.

5900a20661361f18e03906e8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Denek Olmaları için 8 Kuzuyu Anne Karnından Alıp Yapay Rahme Koydularöç

Denek Olmaları için 8 Kuzuyu Anne Karnından Alıp Yapay Rahme Koydular

İzmir Karaburunun Mordoğan Mahallesinde onlarca köpek ölü bulundu

İzmir’de Bir Gecede Zehirli Tavukla Onlarca Köpek Öldürüldü