in

Adana’da Vahşet: Ağzı ve gözüne yapıştırıcı sürülen kedi, kaldırıma yapıştırılmış halde bulundu

Adana’da bir kedi, ağzı ve gözüne yapıştırıcı sürülerek kaldırıma yapıştırılmış halde bulundu. Olay yerine gelen ambulans, kediyi yapıştırıldığı yerden kurtarıp tedavi için barınağa götürdü.

Adana’da bir kedi, ağzı ve gözüne yapıştırıcı sürülerek kaldırıma yapıştırılmış halde bulundu. Yardımsever vatandaşlar kediyi hayvan ambulansına teslim edip bu vahşeti yapanların bir an önce bulunup adalete teslim edilmesini istedi.

Olay, Yüreğir ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesi’nde meydana geldi. Yolda arkadaşıyla yürüyen Hakan Kuzucu (22), bir kedinin kaldırımda sabit durduğunu gördü. Hayvanın ölmüş olabileceğini düşünerek yaklaşan genç, kedinin ağzı ve gözlerinin yapışkan ile yapıştırılıp kaldırıma da vücudunun yapıştırılarak terk edildiğini fark etti.

Bunun üzerine Hakan Kuzucu, olayı Adana Büyükşehir Belediyesi Hayvan Ambulansı’na bildirdi. Olay yerine gelen ambulans, kediyi yapıştırıldığı yerden kurtarıp tedavi için barınağa götürdü.
Vatandaşlar bu vahşeti yapanların bir an önce bulunmasını istedi.

Yorum

Yorum Ekle
 1. Bunu yapanı bulup aynısını yapmak gerekir, ayrıca gelen ekipte ki görevli daha yumuşak davranmalıydı kedinin canı yanmış zaten Hart diye ittirip kaldırdı ve bu kedinin son durumu hakkında bilgi istiyorum teşekkürler

 2. UMARIM BUNU ÇEKENLER YAPMAMİŞTIR. YUTUBER OLMA MERAĞI VAR ARTIK MİLLETTE.. YAZIK BUİNSANLARA. YAZIK.�

 3. Kim yaptıysa Allah bin belasını versin. O yapıştıcıya otursun da tuvalete çıkamasın bağırsakları patlasın.. Yeter artık ya yeter edecek beddua bulamıyorum ?

 4. yaa kurtaran adamda sanki copmus gibi kaldirdi arabaya atti.ben bu belediye veterinerlerine guvenmiyorum bende ayagi kirik kediyi vermistim iylesince getircez dediler telefonu bile acmadilar sonra.duyduguma gore hic ilgilenmeyip olduruolarmis.keskee kedinin durumu hakkinda bi yerden bilgi alabilsek

  • O dediğin böyle pisliklere mükafaat olur zevk alırlar emin ol. Böyle pislikleri pürmüzle hergün iki dakikalık seanslarla yakacaksın. Şahsen seve seve yaparım. Allah yarattı dersem beni buradan Şam’a kadar… Hayatımın en şerefli işi olur..

  • O dediğin böyle pisliklere mükafaat olur zevk alırlar emin ol. Böyle pislikleri pürmüzle hergün iki dakikalık seanslarla yakacaksın. Şahsen seve seve yaparım. Allah yarattı dersem beni buradan Şam’a kadar…. Hayatımın en şerefli işi olur..

 5. Bizim bahçede 10 larca sokak kedisi vardı, yemek zamanı gelirdi beslerdik, geçen hepsi zehirlendi. Yardımcı olacak kimse yok.belediye filan hikaye .alıp götürüyorlar ama bende onlara müdahale edildiğine inanmıyorum .Adana’da hayvana değer göstermelik . belediye koca yer açmış bakimyurdu caddesinde ,onlarda sadece kısırlaştırma yapıyor . Yazık

 6. Bunu yapanın Allah bin türlü belasını versin inşallah sürüne sürüne gebersin orospu çocuğu ruh hastası şerefsiz

 7. Aynen bunu çeken gençlerin yapmadığı ne malum..millet heyecan arıyor.fenomenlik pesinde..hayvan barınakları çok doluysa.ve sokakta çok fazla kedi köpek varsa kısırlaştırma yapılabilir..eziyet etmek kimsenin hakkı dildir..

 8. O dediğin böyle pisliklere mükafaat olur zevk alırlar emin ol. Böyle pislikleri pürmüzle hergün iki dakikalık seanslarla yakacaksın. Şahsen seve seve yaparım. Allah yarattı dersem beni buradan Şam’a kadar… Hayatımın en şerefli işi olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

karga akbil parası caldi

Karga, akbil yükleme parasını ‘çaldı’

belediyeden skandal cevap kopekler goruntu kirliligiymis

Belediyeden Skandal Cevap: Sokak Köpekleri Görüntü Kirliliğiymiş!