in

Adana’da Sokaktaki Kedileri Besleyen Kadına Saldırıp Kedileri Tekmelediler

Adana’da mahallede kedileri besleyen Merve A., aynı mahallede oturan anne ve kızı tarafından sokakları kedi mamasıyla kirlettiği gerekçesiyle dövüldüğünü öne sürdü.​

Adana’da, 28 Haziran günü öğlen saatlerinde merkez Çukurova ilçesi Beyazevler Mahallesi’nde meydana gelen olayda, beş yıldır yaşadığı mahalledeki sokak kedilerini besleyen Merve A.’ya, aynı mahallede oturan anne G.A. ve kızı M.E., mahalleyi kirlettiğini ve kedilerden rahatsız olduklarını söyleyerek tepki gösterdi.

Taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında iddiaya göre M.E.’nin yanında bulunduğu çocuğu kedilerden birine tekme attı. Ardından da anne ve kızı, Merve A.’yı darbetti.

anne kizin sokak kedilerini besleyen genc kadini darbetti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

‘Kediye vururlarken kaydetmek için telefonumu çıkardım, yere atıp kırdılar’

İlk defa başına böyle bir durumun geldiğini öne süren Merve A. şunları söyledi: “Yüksek bir ses tonuyla konuşmaya başladılar. Ben de gayet iyi niyetle kedileri beslediğimi ve çevreye bir zararımın olmadığını söyledim. Hakaret etmeye başladılar. Daha sonra M.E’nin çocuğu kedilerden birine vurdu. Bakın dedim siz beslememe kızıyorsunuz ama çocuğunuz kediye işkence yapıyor dedim. Sinirlenerek hakaretlere devam ettiler. Ben de bunun üzerine cep telefonumu çıkarak o anları kamerayla kayda almak istedim. Elime vurup telefonumu elimden alıp yere atıp kırdılar. Sonra da ikisi birlikte bana saldırıp biri saçımdan, biri kolumdan tutarak vücudumun çeşitli yerlerini darbettiler.”

Merve A. olay sonrası darp raporu alıp karakola şikayetçi olduğunu ve sorumluların ceza alması için sürecin takipçisi olacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: Diken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kopegidereyeatantemizlikiscisi

Rize’de Yavru Köpeği Dereye Atan İşçi Konuştu: Herkesten Özür Diliyorum, Pişman Oldum

Banyo Yapmanın Keyfini Sonu Kadar Çıkaran Banyosever Köpekleröç

Banyo Yapmanın Keyfini Sonuna Kadar Çıkaran Banyosever Köpekler