in

Adalar’a Giden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Oyuncak At Hediye Edildi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İBB Yönetim Kadrosu Büyükada ve Burgazada’yı ziyaret etti. Adalılar, sahipleri tarafından İBB’ye satılmayan atların Ada’da kalmaya devam etmesi için Ekrem İmamoğlu’na bir zarf verdi.

Adalar’daki atlar; İstanbul Valiliği tarafından ruam hastalığı gerekçe gösterilerek karantinaya alınmış ve ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Adalar’daki fayton taşımacılığını kaldıracağını açıklayarak atları satın almıştı. Ancak 6 faytoncu faytonlarını satmamıştı. Atlarını satmayan faytoncular atların Ada’da yaşamına devam ettirmesini isterken, atların ahırları yıkılma tehdidi ile karşı karşıya.  Burgazada’da 2 Heybeliada’da 5 at için mücadele eden Adalılar, atların Ada’da yaşamaya devam etmesini istiyor.

128874837 206025067630444 6036404769782291794 o

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Adalılar bu isteklerini bugün Büyükada ve Burgazada’ya giden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na iletti. Büyükada’da İmamoğlu’na bir zarf içinde sorular ileten Adalılar İmamoğlu’na bir de tahta at hediye etti.İmamoğlu ve İBB yöneticileri atların tutulduğu ahırları ziyaret etti. Adalı gönüllüler İmamoğlu’na sağlıksız atların gösterilmediğini iddia etti.

Burgazada’da ise Burgazada Mahalle Meclisi Çalışma Gruplarının hazırladığı rapor İmamoğlu İBB yöneticilerine verildi. Mahalle Meclisi Çalışma Grupları İBB yöneticileriyle görüşerek sorunları ve taleplerini anlattılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuyuya Dusen Kedi Caresizce Kurtarilmayi Bekledi

Kuyuya Düşen Kedi Çaresizce Kurtarılmayı Bekledi

Kafasi Plastik Siseye Sikisan Kopek DKMP Ekipleri Tarafindan Kurtarildi

Kafası Plastik Şişeye Şıkışan Köpek DKMP Ekipleri Tarafından Kurtarıldı