in

Acun Ilıcalı’dan Duygulandıran Paylaşım!

Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programında birinci gelerek büyük ödülün sahibi olan sevimli köpek Max hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı sosyal medyadan,yaptığı paylaşımda, “Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin şampiyonlarından Max’i kaybettik. Yeteneğiyle tüm Türkiye’ye bir köpeğin neler yapabileceğini göstermişti. Ali kardeşim acını paylaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Aklıllı Köpek Max ve eğitmeni Ali Yeşilırmak, 2012 yılında katıldıkları “Yetenek Sizsiniz” isimli yarışma programının 3. sezonunda şampiyon olmuştu. Akıllı köpek Max’tan üzücü haber geldi.

2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasında insanı Ali Yeşilırmak’la beraber yarışan ve şampiyon olan ‘Türkiye’nin en zeki köpeği’ lakaplı Max, dün hayatını kaybetti. Dalağındaki nodül nedeni ile geçtiğimiz ay dalağı alınan Max, ameliyatın başarılı geçmesine rağmen hayatını kaybetti.

1 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Acun Ilıcalı sosyal medyadan üzüntüsünü paylaştı

Acun Ilıcalı üzüntüsünü şu sözlerle duyurdu: Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin şampiyonlarından Max’i kaybettik. Yeteneğiyle tüm Türkiye’ye bir köpeğin neler yapabileceğini göstermişti. Ali kardeşim acını paylaşıyorum.

Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Max Hayatını Kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hayvan hakları koisyonu raporu

TBMM Hayvan Hakları Komisyonu Raporu Tamamlandı

Öksüz Kalan “Minnoş” Küçük Öğrencilerin Sevgisiyle Büyüyor ÖÇ

Öksüz Kalan “Minnoş” Küçük Öğrencilerin Sevgisiyle Büyüyor