in

Acılar İçinde Ölmesin Diye Kilometrelerce Yol Katetti

Batman’ın Sason ilçesinde işletmesinin önünde yaralanan yavru köpeği gören hayvan sever işletmeci Taner Çelik, üşenmeyerek yavru köpeği özel aracıyla 70 kilometre uzakta olan Batman Belediyesine bağlı veteriner işleri müdürlüğünde tedavi altına alınmasını sağladı.

Ani fren sesi duymasıyla işletmenin kapısına çıktığında acılar içinde yerde yatan bir sokak köpeği yavrusunu gördüğünü belirten işletmeci Taner Çelik, yavru köpeğe yardım ettiğini söyledi. Çelik, “Sabah saatlerinde işletmemin önünde bir aracın ani fren sesi gelmesiyle ben ve çalışanlarım kapıya fırladık. İlk önce aracın bir çocuğa çarpmış olabileceğini düşündüm. Dışarıya çıktığımda yerde acılar içinde yatan bir sokak köpeği yavrusunu gördüm.” dedi

Acilar Icinde Olmesin Diye Kilometrelerce Yol Katetti1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Vakit kaybetmeden ilçe belediyesini arayan Çelik, ilçede veteriner hizmetlerinin olmadığını söylediklerini belirtti. Ardından Batman Belediyesi ile irtibata geçen Çelik, “Onlar da buraya getirirseniz yardımcı oluruz dediler. Ben köpeği ilçe belediyesinin desteğiyle 70 kilometre uzakta olan Batman’a götürerek veteriner hekimlere teslim ettim. Onlar da hemen tedavisine başladılar. Bıraksaydım acılar içinde ölebilirdi. Tedavisini üstlenen veteriner hekimlere çok teşekkür ederim” dedi.

Acilar Icinde Olmesin Diye Kilometrelerce Yol Katetti1 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KARDEMIRden Patilere Uzanan Yardim Eli

KARDEMİR’den Patilere Uzanan Yardım Eli

Hastane Kampusunde Yatan Kopegi Ezen Doktor Icin Skandal Karar

Hastane Kampüsünde Yatan Köpeği Ezen Doktor İçin Skandal Karar !