in

Acıbadem’de Balkonda Köpeğini Döven Şahıs Gözaltına Alındı

Kadıköy’de bir binanın balkonunda köpeğine şiddet uygularken görüntülenen kişi gözaltına alındı. Bina önünde toplanan hayvansever köpeğe uygulanan şiddeti protesto etti.

Kadıköy’de bir binanın balkonunda köpeğine şiddet uygularken görüntülenen kişi gözaltına alındı. Bina önünde toplanan hayvansever köpeğe uygulanan şiddeti protesto etti.

Olay Acıbadem Mahallesi Tekin sokakta meydana geldi. Evinin balkonunda köpeğine terlik ve yumrukla şiddet uygulayan bir kişi cep telefonu ile görüntülendi. Olay görüntülerinin ortaya çıkması üzerine hayvanseverler bina önünde toplandı. Hayvanseverler  köpeğe uygulanan şiddeti protesto etti. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevkedildi. Şikayetler üzerine köpeğine şiddet uygulayan kişi, polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

balkonda kopegini doven kisiye gozalti 7766 dhaphoto5

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“VİDEOYU GÖREN BİR KİŞİ DARP ETTİ”

Görüntüleri izledikten sonra bina önüne geldiği söyleyen bir kişi, “Köpeğini yumrukluyor ve köpekten çığlıklar yükseliyor. Hayvan da topallıyor. Köpeği gezdirmeye çıkarmış. Bizi görünce korktu. Videoyu gören bir kişi de darp etmiş” dedi.

balkonda kopegini doven kisiye gozalti 7766 dhaphoto8

Başka bir hayvansever ise “Sosyal medyada gördük, hemen geldik. Balkonda şiddet görüntülerini gördük. Polise ihbar ettik. Gözaltına aldılar biz de şikayetçi olacağız” diye konuştu.

balkonda kopegini doven kisiye gozalti 7766 dhaphoto9

ŞİDDET KAMERADA

Köpeğe uygulanan şiddet bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde balkonda bir kişinin köpeğe terlik ve yumrukla vurduğu görülüyor. Şiddet uygulanan köpeğin veterinere götürüleceği öğrenildi.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yazık be vicdan kelimesinin anlamını kirletmeye utanmıyorlar mı!? Tabii ki hakkını savunacağız hayvanların. Ölene kadar. İyi ki de ceza verilmiş. Biz artık para cezası değil hapis cezası istiyoruz bunları yapanlar için! Masum köpeklere bile bunu yapan insan insanlara neden yapmasın!? İşte maalesef böyle insanlar gücü yettiğine oynuyor. Yazık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

can dostu tomyi ariyor

Emekli Mali Müşavir, Çalınan Köpeği Can Dostu Tomy’i Arıyor

dikkat motorda kedi var

Arabanın Motor Bölümüne Giren Kedi ‘Dikkat Motorda Kedi Var’ Uyarısı ile Kurtarıldı