in

ABD’den Adıyaman’a Dağ Keçisi Öldürmek için Gelen Çift!

ABD’den avlanmak için Adıyaman’a gelen kadın avcı, boynuz uzunluğu 130 santimetre olan dağ keçisini öldürürken, eşi ise 118 santimetre boynuz uzunluğuna sahip dağ keçisi öldürdü!

Devlet onayıyla hayvan cinayeti devam ediyor. ABD’den avlanmak için Adıyaman’a gelen kadın avcı, boynuz uzunluğu 130 santimetre olan dağ keçisini öldürürken, eşi ise 118 santimetre boynuz uzunluğuna sahip dağ keçisini öldürdü. Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğünün izni ile gerçekleşen katliamda Şube Müdürü İsmail Kozan, izinli dağ keçisi avı yapılabildiğini, kaçak ava ise 26 bin lira cezai işlem uygulandığını söyledi.

ABDden Adıyamana Dağ Keçisi Öldürmek için Gelen Çiftöç 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Belirlenen avlat sahalarında 8 yaş ve üzeri belirlenen dağ keçileri öldürülebiliyor. 2019-2020 av sezonunda 30 adet hayvanın öldürülmesine izin verildiği ve av turizmi altında işlenen bu cinayetlerin 31 Mart 2020 tarihinde sona ereceği öğrenildi.

“Gelirin Bir Kısmı Kuran Kurslarına ve Camiye Gidiyor”

Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü İsmail Kozan, av turizmi kapsamında elde edilen gelirlerin yüzde 60’ı avlak alanının bulunduğu köylerde, muhtarlıklara aktarılarak köylerin cami, taziye evi, Kuran kursu gibi ihtiyaçlarında kullanıldığını söyledi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Hayvan katliaminda emegi gecen herkesin Allah bin belasini versin…gun yuzu gormesin insallah!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turgutluda Leylek Yuvaları Yenilendiöç

Turgutlu’da Leylek Yuvaları Yenilendi

thy köpek

THY, Çalışanlarına Sokak Hayvanlarını Beslemeyi Yasakladı