in

ABD Başkan Yardımcısı Adaylarına Yavru Kediler ile Kamuoyu Yoklaması

ABD’de CBS kanalında yayınlanan ‘Late Show’ programının sunucusu Stephen Colbert, dün ABD başkan yardımcısı adayları arasındaki tartışma sırasında yavru kedilerin katılımıyla ufak bir ‘kamuoyu yoklaması’ yaptı.

abd-baskan-yardmci

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ABD’de başkan yardımcısı adayları Demokrat Tim Kaine ile Cumhuriyetçi  Mike Pence’ın dün gece yayınlanan kapışması fazla ses getirmedi ve genel olarak ilginç bulunmadı. Daha önce Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump’ı ‘tavuk gibi ödlek biri’ olarak tanımlayan CBS sunucusu ve komedyen Stephen Colbert ise, heyecan dozu pek yüksek olmayan dünkü kapışma sırasında yavru kedilerle bir ‘kamuoyu yoklaması’ yaptı.

Colbert’in sunucusu olduğu ‘Late Show’ programının Facebook sayfasında canlı yayınlanan görüntülerde, büyük bir kafesin içindeki 10 kadar yavru kedi, televizyonda başkan yardımcısı adaylarının tartışmasını izledi. Kafesin bir kenarına Kaine’nın, bir tarafına ise Pence’in adı yazıldı, ortada kedilerin tuvaletini yapması için konulan kum kutusu ise ‘kararsız’ kedilere ayrıldı.

TRUMP’IN PARASI İLGİYİ ARTIRDI

Kedilerin başkan yardımcısı adaylarına pek de ilgi göstermediği ve televizyona sırtlarını dönerek birbirleriyle oynamayı tercih ettiği, ancak milyarder işadamı Trump’ın para yönetimi konusundaki becerilerinin kedilerin en ilgisini çeken konu olduğu gözlendi.

Haberin videosunu kanalın Facabook sayfasından izleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

athena kürk2

Athena’nın ‘Ses Etme’ Klibinde Neden Kürk Kullanıldı?

Ö.Ç

IŞİD Kedi Beslemeyi Yasakladı