in

9 Kurşun ile Katledilen Zoro’nun Sahibi Hale Demircan Konuştu: Hâlâ Şoktayız

İzmir’de yaşadığı fabrika bahçesinde 9 kurşun ile katledilen Zoro’nun insanı Hale Demircan ajanimo.com’a konuştu.

Bor madeninden dünyada ilk kez soğutma özelliği olan yangın söndürücü toz üreten Demircan Firmasının fabrika bahçesinde yaşayan Zoro, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günün’de 9 kurşun ile katledilmişti. Emniyet güçlerinin yaptığı araştırmaya göre fabrika behçesinde yaşayan Zoro’ya fabrika bahçesine girilerek 16 kurşun sıkılmış ancak 9 tanesi isabet etmişti. Sıkılan kurşunların kovanları fabrika bahçesinde bulundu. Olay yeri ekiplerinin çalışması ve güvenlik kameralarının incelenmesi sonucu Zoro’nun katilinin yan fabrikadan biri olduğu kanaatine varıldı. Yan fabrikanın sahibinin konuyla ilgili ifadesine başvuruldu.

120818817 3863016707045968 7392038836415097728 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Fabrika bahçelerinde birçok köpeğe ev sahipliği yaptıklarını belirten Demircanlar Firmasının sahibi Hale Demircan, Zoro’nun ölümü ile ilgili ajanimo.com’a konuştu. Konuşmakta zorluk çeken Demircan Zoro’nun ölümü ile ilgili hukuki süreç başlatacaklarını belirtti. Maddi ve manevi tazminat davası açacaklarını belirten Demircan, dava sonucu kazanakcaları tazminatı sokak hayvanlarına bağışlayacaklarını açıkladı. Zoro’yu henüz yavruyken sokaktan bulup sahiplendiğini söyleyen Hale Demircan bu vahşete gerçekleştirenlerin cezalandırılması gerektiğini söyledi.

Diğer Köpekler Şokta

Fabrika bahçesindeki diğer köpeklerin olay sonrası travma yaşadığını belirten Demircan, bahçede yaşayan yavru köpeklerin korkudan bahçeye çıkmadığını açıkladı. Fabrikanın diğer köpeği Zeyna’nın ise yan fabrikaya bakarak ağladığını belirten Demircan, tüm fabrika olarak ağır bir travma yaşadıklarının altını çizdi.

Çalışanlarımızın Hepsi Hayvansever

Hale Demircan işe alım yaparken adayın hayvanları sevip sevmediğinin bir kriter olduğunu belirtti. Bahçelerinde baktıkları köpekleri bekçi köpeği olarak değil, onları sevdikleri için baktıklarını söyleyen Demircan köpeklerin hepsinin uysal olduğunu hiç kimseye bir zararı olmayan hayvanlar olduğunu belirtti.

Bu Sadece Köpeğime Değil Bana da Yapılmış Bir Saldırı

Haneye tecavüz edilerek öldürülen Zoro’nun sahibi Hale Demircan Türkiye’de bordan en çok ürün üreten firma olduklarını ve bunun bir tehdit sebebi olabileceğini belirtti.  Zoro’nun kendisi için çok özel olduğunu Zoru’nun da en çok kendisine düşün olduğunu belirten Hale Demircan bu saldırının kendisine yapılacak bir saldırının ön hazırlığı olabileceğini belirtti..Yan fabrikadan  geçtiğimiz yıl Demircanlar firmasının fabrikasına 16 mermi kovanı bırakıldığı da iddialar arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Iğdır'da Özel Veteriner Hekim Poliklinikleri Denetlendi

Iğdır’da Özel Veteriner Hekim Poliklinikleri Denetlendi

Atık Malzemelerden Patili Dostlar için Kışlık Barınak Yapan Belediye

Atık Malzemelerden Patili Dostlar için Kışlık Barınak Yapan Belediye