in

700 Dolar Verip Tüysüz Diye Aldığı Kedi Tüylü Çıktı!

Kanada, Alberta‘da yaşayan bir kadının Sfenks cinsi tüysüz bir kedi sanarak 700 dolara satın aldığı kedi tüylü çıktı.

Kanada, Alberta’da yaşayan JoAnne Dyck isimli kadın 700 dolar vererek Sfenks cinsi tüysüz bir kedi satın aldı.

1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ancak eve gelen kedi diğer Sfenks cinsi kedilerle anlaşamıyordu. Hep huysuz ve mutsuz görünüyordu.  Durumu arkadaşına anlatan Dyck, kediyi veterinere götürmeye karar verdi.

2

Veteriner kedinin tüylü bir kedi olduğunu ve tüm tüylerinin ve bıyıklarının derisine kadar tıraş edildiğini söyledi. Zavallı kedinin huysuzluğu ve mutsuzluğu vücudunda bulunan tıraş yaralarından kaynaklanıyordu.  Bu yaraların bazıları mikrop kapmıştı ve kuyruğu bu sebepten kesilebilirdi.

3

Sahiplenmek yerine satın almayı seçen ve dolandırılan kadın şöyle diyor:  “Ben annesini istediği için ağladığını sanmıştım fakat büyük ihtimal acı çekiyordu.”

Dolandırlan Dyck, Adı Vlad koyulan kediciği başka bir kadına satıyor. Vlad şimdi çok daha iyi ve onu tüylü veya tüysüz olduğu için değil bir can olduğu için seven bir aile ile yaşıyor.

4

Ancak Vlad son olmayacak. Cins adı altında hayvan satışının yapıldığı ülkemizde de satılan hayvanlarının çoğu hasta ve zor şartlar altında satılmayı bekliyorlar. Havaların gittikçe soğuduğu şu günler sokakta yüzlerce can varken lütfen satın almayıp sahiplenin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

barınakon

Konyaaltı Belediyesi’nden Barınakta Kış Uygulaması

kedi tırnağı ö.ç

Kedilerin Tırnağı Kesilmeli mi?