in ,

67 Yaşındaki Suzan Gürsoy, Bir Aydır Milas Güllük’te Çalınan 14 Aylık Pekinez Cinsi Köpeğini Arıyor

Suzan Gürsoy’un trafik kazasında kaybettiği Pamuk isimli pekinez cinsi köpeğinin yavrusu olan ‘Misi’ Milas Güllük’te çalındı. Günlerdir köpeğini aramadık yer bırakmayan Gürsoy, köpeğini bulan kişiye 1000 TL’de ödül verecek.

Suzan Gürsoy’un trafik kazasında kaybettiği can dostu Pamuk isimli köpeğinin yadigarı olan yavrusu Misi çalındı. 67 yaşındaki Suzan Gürsoy, kızıyla beraber günlerdir Misi’den bir iz arasa da tüm çalışmaları sonuçsuz kalmış. Daha 14 aylık olan dişi köpek Misi, bal köpüğü renginde 3 kilo civarında bir pekinez cinsi. Çalındığı sırada ise boynunda nazar boncuklu tasması bulunuyormuş.1 Ağustos Pazar günü sabah saat 9-10 civarında Muğla Milas’ta bulunan Güllük mahallesi Onbir Evler Sitesi etrafında tuvalet ihtiyacını gidermesi ve biraz da gezmesi için dışarıya çıkarmışlar Misi’yi. Tam o sırada bir dikkat dağınıklığı esnasında Misi gözden kaybolmuş. Çevredeki görgü tanıklarından birkaçı  Misi’yi uzun boylu sakallı birinin kendi köpeği gibi aldığını görmüş. Misi çalınıp uzaklara götürülmemiş olsa zaten evinin yolunu biliyormuş. Bundan dolayı duygusal insanı Suzan Gürsoy, köpeğinin muhtemelen başkasına satılmak amacıyla çalındığını düşünüyor. Suzan Gürsoy’un can dostu Misi’sini arama çalışmalarına destek olan kızı Nursel Yılmazer, “Annemin en değerlisiydi, inşallah en yakın zamanda bulunur” diyerek duygularını dile getirdi. Köpeği bulup teslim eden kişiye de 1000 TL ödül verileceğini de ekledi.

Suzan Gursoyun Birlikte Zor Zamanlari Atlattiklari Misi Isimli Kopegini Caldilar

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Zor Zamanları Birlikte Atlattılar

Annesi Pamuk’u trafik kazası yüzünden kaybeden köpek Misi başkaları tarafından çalınana dek annesinin de duygusal insanı olan Suzan Gürsoy’dan bir an olsun ayrılmamış. Oldukça zor zamanları birbirlerine destek olarak atlatmış ikili. Annesini trafik kazası sonucu kaybeden Misi henüz daha yavruyken bu sefer de gençlik hastalığına yakalanmış. Köpekler için son derece ölümcül olan bu hastalığı da duygusal insanı Suzan Gürsoy’un desteği ile atlatabilmiş. Gürsoy, şimdi de canından çok sevdiği Misi’sinin kaçırılma travması yüzünden hastalanabilme ihtimalinden endişeli.

Suzan Gursoyun Birlikte Zor Zamanlari Atlattiklari Misi Isimli Kopegini Caldilar 1

Misi, İsmine Duyarlı Sıcakkanlı Bir Köpek

Pekinez cinsi dişi, bal köpüğü rengindeki Misi, ismine duyarlı bir köpek. Misi, kendisine ismiyle seslenenlerin tanımasa bile yanına giderek kendisini sevdirecek kadar da sıcakkanlı. Misi’nin videosundan da görebileceğiniz gibi diğer pekinez cinslerine göre kuyruğunun ucunda yamukluk bulunuyor. Bu yönüyle diğer pekinez cinsi köpeklerden ayırt edilmesi kolaylaşıyor. Eğer Misi olduğunu düşündüğünüz bir köpeğe rastlarsanız lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden duygusal insanı ile iletişime geçerek ikiliyi birbirine kavuşturun…

İLETİŞİM: 0541 351 38 69 – NURSEL YILMAZER

Suzan Gursoyun Birlikte Zor Zamanlari Atlattiklari Misi Isimli Kopegini Caldilar 2

Çalındığı Sırada Boynunda Bulunan Nazar Boncuklu Tasmayı Bu Videodaki Görüntüsüyle Eşleştirebilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kutahyadan Istanbula Tedavi Icin Getirilen Kedi Memleketine ve Yasadigi Sokagina Dondu 1

Kütahya’dan İstanbul’a Tedavi İçin Getirilen Kedi Memleketine ve Yaşadığı Sokağına Döndü

hoynat

Ordu’nun Kuş Cenneti ‘Hoynat Adası’nda 90 Çift Tepeli Karabatak ile 250 Çift Gümüş Martı Yaşıyor