in

4 Tilki, 2 Köpek ve 1 Kedi Buz Tutan Sulama Gölünde Mahsur Kaldı

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde ormanlık alanda tarlaların sulanması amacıyla yapılan ve soğuktan buz tutan 10 metre derinliğindeki havuza düşen 4 tilki, 2 köpek ve 1 kedi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Olay, akşam saatlerinde Malkara’ya 40 kilometre mesafede bulunan kırsal Sağlamtaş Mahallesi’nin Dağyenice mevkisinde meydana geldi.

4 Tilki 2 Köpek ve 1 Kedi Buz Tutan Sulama Gölünde Mahsur Kaldı 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köylülerin ormanlık alanda tarla ve meyveliklerini sulamak amacıyla yaptıkları 10 metre derinliğindeki havuz son günlerde aşırı soğuk nedeniyle dondu. Bugün bölgede dolaşan köylüler, havuzun içine düşüp mahsur kalan 4 tilki, 2 köpek ve 1 kedi görünce, kendi çabalarıyla kurtarmaya çalıştı. Uzun uğraşlara rağmen hayvanları kurtaramayan köylüler, durumu Malkara itfaiye ekiplerine bildirdi.

4 Tilki 2 Köpek ve 1 Kedi Buz Tutan Sulama Gölünde Mahsur Kaldı 3
Bölgeye gelen itfaiye erleri, bağladıkları halatlar ve merdivenlerle donmuş su havuzuna indi. Ekipler, ucunda tasma olan aparatlı sopanın ucuna geçirerek havuzda mahsur kalan hayvanları kurtardı. Hayvanlara yiyecek veren itfaiye ekipleri daha sonra doğaya saldı.4 Tilki 2 Köpek ve 1 Kedi Buz Tutan Sulama Gölünde Mahsur Kald

 

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eve Gelen Misafirlere Oyuncaklarını Hediye Eden Patisi Açık Köpüşöç

Eve Gelen Misafirlere Oyuncaklarını Hediye Eden Patisi Açık Köpüş

S harfi ile başlayan hayvan isimleri bu içerikte.öç

S Harfi ile Başlayan Hayvan İsimleri