in

4 Kulaklı Kedi Batman

Tıpkı insanlar gibi kedilerin de kendilerine has karakteristik özellikleri vardır. Bazıları enerjik ve meraklıyken bazıları da bütün gün yemek yer ve uyurlar. Az sonra göreceğiniz kediyi özel yapan şey ise karakteri değil.

Pensilvanya’nın Pittsburg ilçesindeki bir hayvan barınağına bir gün siyah bir kedi getirildi. Çalışanlar kedinin diğerleri gibi olmadığını hemen farketti. Batman doğduğunda dört kulağı vardı. İki ekstra kulağı, diğer kulaklarının arkasındaydı. Onu görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

4 Kulaklı Kedi Batman

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Batman’i, evde çok fazla kedisi olan bir kişi bakamayacağı gerekçesiyle barınağa getirdi. Batman’in sahiplendirilmesi için çalışanlar hemen harekete geçti.

4 Kulaklı Kedi Batman

 

WNEP isimli barınağın yöneticisi Hala Nuemah, “Barınağa sürekli kedilerin getirildiğini görürüz. Ancak daha önce böyle bir kediyle karşılaşmadığımı dürüstçe ifade edebilirim” dedi. Batman barınağa getirildikten sonra kendisine kalıcı bir aile aranmaya başladı. Bundan önce tedavi üst solunum yolu enfeksiyonu için tedavi edildi. Kediye aile aranmaya başladıktan iki saat sonra birileri kediye talip oldu.

4 Kulaklı Kedi Batman

Hayvan barınağının belirttiğine göre hayvanın kökeni eskilere dayanıyormuş. 1938 yılında Toots ismindeki dört kulaklı bir kedi Ohio’da bulunmuş. WNEP’in belirttiğine göre hayvanın dört kulağının olması gen mutasyonuyla alakalıymış. Batman’in kulakları onu inanılmaz bir kedi yapmış. Dediğimiz gibi her kedinin kendine has bir özelliği var ve Batman de bunlardan biri.

 

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alzheimer Hastası Amcanın En Yakın Arkadaşı Yoğurt Kedi Kasım Ayından Beri Kayıpöç

Alzheimer Hastası Amcanın En Yakın Arkadaşı Yoğurt Kedi Kasım Ayından Beri Kayıp

fransa kedi katliamı

Fransa’nın Bir Köyünde 1 Ayda 200 Kedi Zehirlenerek Öldü