in

3 Kardeşi Ölen Yavru Köpek Sesini Duyurmak için Çırpındı

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde metruk bir alanda 4 yavru köpeğin öldüğünü gören ve duyduğu sesle içlerinden birisinin yaşadığını fark eden Halil Koç, şeffaf eldiveni biberon yapıp açlıktan ölmek üzere olan yavru köpeği besleyerek hayatta tutmaya çalıştı.

Düziçi ilçesi Karacaoğlan Mahallesi’nde dolaşmaya çıkan Halil Koç, metruk bir alanda yerde yatan köpek yavruları gördü. Köpeklere daha yakından bakmak isteyen Koç, 4 yavru köpeğin öldüğünü fark etti. Gördükleri karşısında şok geçiren adam, ölen köpeklerden biraz uzakta başka bir yavru köpeğin sesini duydu. Sese doğru yönelen Koç, açlıktan ölmek üzere olan yavru köpeği buldu.

3 Kardesi Olen Yavru Kopek Sesini Duyurmak icin Cirpindi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hemen markete giden Koç, bir paket süt ile şeffaf bir eldiven satın aldı. Ardından köpeğin yanına gelen adam, eldiveni eline giyerek biberon yaptı. Daha sonra eldivenin içerisine süt döken Halil Koç, açlıktan ölmek üzere olan yavru köpeğe süt içirmeye çalıştı. Zorla da olsa yavru köpeğin karnını doyurmayı başaran Koç, köpeği hayatta tutmayı başardı. Çevrede köpeklerin annesini bulamayan Koç, hayatta kalan tek yavru köpeği evine götürerek sahiplendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 Metre Derinligindeki Su Kuyusuna Dusen Kopek Kurtarildi

10 Metre Derinliğindeki Su Kuyusuna Düşen Köpek Kurtarıldı

Kirmizi isik Ihlali Nedeniyle Meydana Gelen Kazada Hera Isimli Kopek Korku Dolu Anlar Yasadi

Kırmızı ışık İhlali Nedeniyle Meydana Gelen Kazada Hera İsimli Köpek Korku Dolu Anlar Yaşadı