in

28 Gün Boyunca Ormanda Yaşam Savaşı Veren Köpek Ailesine Kavuştu

Ailesi ile kamp yaparken kaybolan köpek 28 gün sonra bulundu.

Justin Scott ve Shelby’nin yolu bir barınakta kesişti. Justin Shelby’i barınaktan kurtardığında zor günler geçiyordu. Justin, Shelby için şöyle söylüyor  “O benim sığınağım, en yakın iyi arkadaşım. Shelby beni cehennemin dibinden çıraığ hayata döndürdü.” Shelby,sadece Justin için değil tüm aile için çok değerli.

37625713 2023795244320306 3595015329014611968 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Justin ve ailesi yanlarına Shelby de alarak evlerinden 6 saat uzaklıktaki Kaliforniya’nın Sierra bölgesine kamp yapmaya gitti. Aile kamp işleri ile uğraşırken Shelby, bir şeyin peşine takılıp koşmaya başladı ve gözden kayboldu.

28 Gün Boyunca Ormanda Yaşam Savaşı Veren Köpek Ailesine Kavuştu 3

Justin ve ailesi saatlerce kaybolan köpeklerini aradı hatta onu yakalamak için tuzak bile kurdular. Ama Shelby’e ulaşamadılar. 13 gün boyunca köpeklerini kendi imkanlarıyla arayan ancak bulamayan aile profesyonel br yardım alamaya karar verdi. Bir sivil toplum kuruluşunun yönetici olan Babs Fry ile iletişime geçtiler.

28 Gün Boyunca Ormanda Yaşam Savaşı Veren Köpek Ailesine Kavuştu 4

Babs Fry hemen arama çalışmarına başladı. İlk iş olarak bölgede kamp yapanlara ve mağazalara konuyu anlatan Fry, köpeği detaylıca tarif etti ve görülmesi halinde ulaşabiliecekleri bir numara bıraktı. Her yere ilan bırakan Fry, Shelby’nin görüldüğüne dair bir ihbar aldı. Fry tuzak kurmak için hemen bölgeyi araştırmaya başladı. Ancak bu esnada köpeğin başka bir bölgede görüldüğü ihbarı geldi. Fry hzılıca köpeğin en son görüldüğü yere doğru yola çıktı. Ve Shelby’nin görüldüğü yakın yerlere tuzak yerleştirdi. Ve 45 dakika sonra Shelby bu tuzaklardan birinin içindeydi.

28 Gün Boyunca Ormanda Yaşam Savaşı Veren Köpek Ailesine Kavuştu 7

Shelby ve onu aramaktan asla vazgeçmeyen ailesinin kavuşması ise oldukça duygusaldı. Birbirlerine dakikalarca sarılan Justin ve Shelby’nin bu anları karşısında kurtırıcı Fry da duygulu dolu anlar yaşadı.

28 Gün Boyunca Ormanda Yaşam Savaşı Veren Köpek Ailesine Kavuştu 2

Kavuşmanın ardından veteriner hekime götürülen köpeğin durumun iyi olduğu öğrenild. 28 gün boyunca ormanda yaşam mücadelesi veren köpek sonunda çok sevildiği yuvasına geri döndü.

28 Gün Boyunca Ormanda Yaşam Savaşı Veren Köpek Ailesine Kavuştu 5

28 Gün Boyunca Ormanda Yaşam Savaşı Veren Köpek Ailesine Kavuştu 6

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

poliskopeklerineözelayakkabı

Viyana’da Polis Köpeklerine Özel Ayakkabı

Sinopta Onlarca Yelkovan Kuşu Hayatını Kaybettiöç

Sinop’ta Onlarca Yelkovan Kuşu Hayatını Kaybetti