in ,

22 Gündür Kayıp Olan Kedi ‘Duman’ Sahibine Kavuştu

Denizli’nin Çameli ilçesinde başına 4 bin TL ödül konulan Beyhan Yaman’a ait , ‘Duman’ isimli British cinsi kedi, kaybolduktan 22 gün sonra bitkin halde bulundu.

Çameli esnaflarından Beyhan Yaman, Scottish cinsi ‘Duman’ isimli kedisini tuvalet ihtiyacını karşılamak için sokağa çıkarttı. Ardından kedi bir anda Yaman’dan kaçarak uzaklaşmaya başladı. Bir anda kaybolan kediyi her yer de arayan Yaman, ne yaptıysa bulamadı. Kedisinin bulunması için 2 bin TL ödül koyan Yaman, ardından geçen süre zarfından ödülü 4 bin TL’ye çıkarttı. Dün gece ise bir vatandaş yürürken kedi sesi duydu. Bunun üzerine harekete geçen vatandaş Yaman’ın, ‘Duman’ adlı kedisini halsiz ve bitkin bir şekilde gördü.

22 Gundur Kayip Olan Kedi Duman Sahibine Kavustu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kedinin Duygusal İnsanı Yaman ‘Çocuğum Bulundu’ Çığlıkları Attı

Dışarda fazla süre kaldığı için korkan kedi, kaçmaya başlasa da yorgunluktan bir süre sonra gidemedi. Kediye su veren vatandaş ardından sahibini arayarak haber verdi. Yaman haberi duyar duymaz gelerek ‘Çocuğum bulundu’ diye çığlık attı. Sosyal medyada kayıp ilanını gördüklerini belirten vatandaşlar, “Ürkek bir kedi nereye saklandı nasıl beslendi bilmiyoruz. Kedi burada 22 gün yaşamış. Zannederim, toprak yemiş. Çok halsizdi; çok korkmuştu. Bizi görünce hemen kaçtı, tutamadık. Önce su verdik sonra ciğer ziyafetiyle karnını doyurduk. Sahibi Beyhan Yaman’a haber verdik. Hemen geldiler öğle sevinçliydi ki ‘Çocuğum bulundu’ diye çığlık attı” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurban Bayramı Kutlu Olsun

Zamanın Ruhu ve Mekânın Dili ile Ahitleşenlerin Kurban Bayramı Kutlu Olsun

Cikan Yanginda Mahsur Kalan Anne Kedi ve Yavrulari Kurtarildi 1

Çıkan Yangında Mahsur Kalan Anne Kedi ve Yavruları Kurtarıldı