in

2 Yavru Kedi Yangından Son Anda Kurtarıldı, Biri Hayatını Kaybetti

Şanlıurfa’da otluk alanda çıkan yangından kaçarak duvar dibine sığınan 3 yavru kediden ikisi itfaiye tarafından son anda kurtarılırken yavrulardan biri ise yanarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre olay, Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü ilçesinde yaşandı. Otluk alanda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın üzerine itfaiyeye haber verildi. Olay yerine giden itfaiye ekipleri, alevlerden kaçmak için duvar dibine sığınan yavru kediler olduğunu fark etti.
Kedileri kurtarmak için alevlere müdahale edildi. Yavru kedilerin sığındığı bölgedeki yangını söndürmeye öncelik veren ekipler, kısa sürede alevleri söndürmeyi başardı. Yangında 3 yavru kediden 2’si yaralı olarak kurtarılırken yavrulardan birinin ise yanarak öldüğü belirlendi.

2 Yavru Kedi Yangindan Son Anda Kurtarildi Biri Hayatini Kaybetti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


İtfaiye eri tarafından girdikleri yerden çıkartılan yavru kediler, çevredeki çocukların verdiği bir karton kutuya konularak su ile ıslatıldı. Kedilerin daha sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten veteriner merkezine götürülerek tedavi altına alındıkları öğrenildi.
Yavru kedilerden birinin öldüğünü öğrenen çocuklar ise büyük bir üzüntü yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Serce Kuslari Bir Muhendis Edasiyla Kendilerine Yuva Yapti 2 1

Serçe Kuşları Bir Mühendis Edasıyla Kendilerine Yuva Yaptı

3 Ilde Duzenlenen Operasyonlarda 13 Kopek Kurtarildi

3 İlde Düzenlenen Operasyonlarda 13 Köpek Kurtarıldı