in

2 Köpek ve İnsanına Bıçaklarla Saldırdılar

Adana’da alkollü 5 kişi, bir iş yerinin önünden geçerken kendilerine havlayan 2 köpeği ve tartıştıkları iş yerinin sahibini bıçakladı.

Edinilen bilgiye göre, olay, Seyhan ilçesine bağlı Cemalpaşa Mahallesi 5 Ocak Stadyumu yakınlarında meydana geldi. Alkollü oldukları iddia edilen 5 kişi yoldan geçerken, Özcan A.’ya ait iş yerinin önünde duran engelli ‘Duman’ ve ‘Leo’ isimli köpekler havladı.

2 Köpek ve İnsanına Bıçaklarla Saldırdılar 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bu kişiler de havlama üzerine ayağından engelli olan Duman adlı köpeği tekmeledi. Olayı görmesi üzerine şüpheliler ile köpeklerin sahibi Özcan A. arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine şüpheliler, kemerleri ve bıçakları ile Özcan A. ile köpeklerine saldırdı. Özcan A. ile köpeklerini bıçakla yaralayan 5 şüpheli daha sonra olay yerinden kaçtı.

2 Köpek ve İnsanına Bıçaklarla Saldırdılar 3
Vatandaşların ihbarı üzerine adrese gelen sağlık ekipleri, yaralı Özcan A.’yı hastaneye kaldırdı. Biri boynundan yaralanan 2 köpek ise veteriner hekimler tarafından tedaviye alındı. Olayla ilgili araştırma başlatan polis ekipleri, 5 şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Özcan A.’nın ise ayak ve kollarında bıçak darbeleri olduğu durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

2 Köpek ve İnsanına Bıçaklarla Saldırdılar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emniyet Müdürü Aç Kalan Köpekleri Elleriyle Besledi ÖÇ

Emniyet Müdürü Aç Kalan Köpekleri Elleriyle Besledi

kedvet veteriner hekim tarkan özçetin röportaj 1

Tarkan Özçetin Özel Röportaj: “Kedi Köpek Giren Eve Doktor Girmiyor!”