in

19 Kilometre Yürüyüp Bulduğu Ailesinin Öldürtmek İstediği Kedi Toby’nin Hikayesi

Toby yedi yaşında bir erkek kedi. Toby, onu başka bir eve bırakan ailesini yaklaşık 19 kilometre yürüyerek yeniden buldu, ama bu kez onu ötenazi yapılmak üzere barınağa verdiler. 

ABD’de kendisini başka bir eve sahiplendiren ailesine kavuşmak için 12 mil (yaklaşık 19 kilometre) yürüyen Toby için işler beklediği gibi gitmedi. Geri döndüğü ailesi, Toby’i ötanaziyle uyutulması için barınağa verdi. Sadık Toby’i sokaklardan ve onu istemeyen ailesinden kurtaran da bu barınak oldu. Toby’i öldürmeyi reddeden barınak, ona yeni bir yuva buldu. Toby, şimdi yeni evinde…

keditobby

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Toby’nin mutlu sonla biten üzücü hikâyesi şöyle:

Gazete Duvar’ın haberine göre, ABD’nin Kuzey Carolina eyaletinde yaşayan ailesi, yedi yaşındaki Toby’yi bir başka aileye verdi. Eskiden bir sokak kedisi olan Toby, evdeki diğer kedilerle anlaşamıyordu.

kedi2

Ancak yeni ailesini sevmedi, eski sahiplerine ve evine dönebilmek için tam 12 mil yürüdü. Eski evini bulabilmişti ama eski ailesi onu istemiyordu. Toby’yi bir barınağa verdiler, hem de ötenazi yapılmasını isteyerek…

kedi 1

Ancak barınak Toby’yi öldürmeyi reddetti; diğer kedilerle anlaşamadığını gözlemleyince onu kısırlaştırdı ve sakinlemesi sonrası sahiplendirmek için sosyal medyaya başvurdu. Mesajda, “O, kendini kurtarmak için 12 mil yürümeye istekli. Peki siz Toby gibi hayvanları kurtarmak için bir mil yürür müsünüz?” yazıyordu.

keditoby 1

Toby’nin hikâyesi dünya çapında haber olurken, yeni bir sahip de bulundu. Yedi yaşındaki erkek kedi, şimdi iki kedisi olan çocuklu bir aileyle mutlu bir hayat sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hamilekadininhayainikurtarankopek

Köpek Karnına Bakıp Havlamaya Başladı, Hastaneye Gidince Gerçek Ortaya Çıktı!

yelkovan kuslari balikci oltalarinda 5785 dhaphoto1

Yelkovan Kuşları, Balıkçı Oltalarının Tehlikesinde