in

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek

Bir köpeğin sevgisini kazanmak hissedilen en güzel duygulardan biridir. Çünkü sonsuza kadar biri tarafından sevileciğini bilmek herkesi mutlu eder. Yunanistan’da ölen insanını 18 aydır kaza yaptığı yerde bekleyen köpeği görenler bu sonsuz sevgiye şahit oluyor.

Ölen insanını tam 9 yıl boyunca metro çıkışında bekleyen Hachiko köpeği hatırlarsınız. Maalesef Hachiko insanını son gördüğü yerde bekleyen tek köpek değil.

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek 5

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yunanistan’da  9 Kasım 2017’de eski çevre yolunda korkunç bir kaza gerçekleşti. Bir veton mikseri ile  otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü 40 yaşındaki Haris hayatını kaybetti.

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek 1Bu kaza yerel halkın derinden sarstı çünkü Haris’in kardeşi de birkaç yıl önce benzer bir kazada hayatını kaybetmişi.

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek 3

Ancak bu olaydaki trajedi Haris’in ölümünden daha fazlasıydı. Haris hayatını kaybettikten birkaç gün sonra kaza yerinde bir köpek gezinmeye başladı. Yerel halktan birileri kaza yerinde gördükleri köpeği yol kenarı olduğu için daha güvenli bir bölgeye alıyor ancak köpek inatla her gün kaza yerine gelmeye devam ediyordu.

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek 4

Kaza bölgesinden ayrılmayan bu üzgün köpeğin ölen sürücün köpeği olduğunu öğrenen yerel halk şoke oldu. Çünkü köpek kaza sırasında orada değild evdeydi. Ve ev kaza yerine yaklaşık 12 km uzaklıktaydı.

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek 2

Köpeğin haline çok üzülen insanlar onu defalrca sahiplenirdi ancak köpek her seferinde kaçıp kaza yerine geldi. Köpeğin bu şekilde daha çok üzüldüğünü fark eden yerliler kaza yerine köpek için küçük bir alan oluşturdu.

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek 6

Yunanistan’ın Hachiko’su olarak anılan köpek tam 18 aydır kaza yerinden ayrılmıyor. Yerel halkın oluşturduğu alanda yaşayan köpeğin bakımı ve beslenmesi de yerel halk tarafından karşılanıyor.

18 Aydır Ölen İnsanını Kaza Yaptığı Yerde Bekleyen Köpek 7

Kaynak: Nafpaktia News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Korkuluk Demirlerine Saplanan Kedi Kurtarıldıöç

Korkuluk Demirlerine Saplanan Kedi Kurtarıldı

Yalnızca Avustralyada Çekilebilecek İlginç Hayvan Kareleriöç

Yalnızca Avustralya’da Çekilebilecek İlginç Hayvan Kareleri