in

17 Yıl Önce Kaybolan Kedi ‘Lolipop’, Sahibine Geri Döndü

Hollanda’nın Almere kentinde 17 yıl önce kaybolan kedi, evine geri döndü.

Hollanda’nın Almere kentinde eşine az rastlanır bir buluşma yaşandı. ‘Lolipop‘ isimli 17 yaşındaki kedi, yıllar sonra evine geri dönerek sahibiyle tekrar bir araya geldi.

Lolipop‘un sahibi Eric de Hont, kedi 1 yaşındayken evden kaçınca uzun bir süre aramış ancak hiçbir netice alamayınca Lolipop’u aramayı bırakmış. Öyle ki zamanla yeni kediler dahi sahiplenen de Hont, Lolipop’u neredeyse tamamen unutmuş.

“Siz Lolipop’un sahibi misiniz? Onu bulduk”

Ne var ki, kayıp kedinin sahibi geçtiğimiz hafta hayvan ambulansından aldığı bir telefonla şaşkına dönmüş. Telefonun diğer ucundaki ambulans görevlisinin “Siz Lolipop’un sahibi misiniz? Onu bulduk” demesine başlarda hiç anlam veremeyen de Hont bir süre sonra kapısına getirilen kediyle büyük bir şaşkınlık yaşamış.

17 Yıl Önce Kaybolmuştu Sahibine Geri Dönen Kedi Lolipop

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Evinin banyosunda karantinada

Eric de Hont’a göre, muhtemelen birileri kediye baktı. Ancak hiç veterinere götürmedi. Çünkü veterinere gitmesi halinde, çipteki bilgilerden kendisine ulaşılması gerektiğini belirtiyor. Yerel medyaya konuşan Eric de Hont, Lolipop‘un ilk yılında da zaman zaman evden kaçtığını ancak hiç bu kadar uzun dışarda kalmadığını söylüyor. Kayıp kedi, şu anda sahibinin evinin banyosunda karantinada. De Hont’a göre, üzerindeki pirelerden kurtulması ve evdeki diğer kedilere alışabilmesi için, Lolipop’un bir süre daha banyoda kalması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cobankopeginioldurenormankorumamemuru

Çoban Köpeğini Öldüren Orman Muhafaza Memuruna 1500 TL Ceza

İnsan Yüzlü Kedi Valkyrie 2

Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: İnsan Yüzlü Kedi Valkyrie